2. Recenzije hotela u državi POL
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Leser Poljska
  4. Recenzije smeštajnih objekata na destinaciji Krakov
Poljska Krakov Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• „Odlična lokacija, veoma čisto, dobri i fleksibilni domaćini.”

• „Čist aparman, u novom naselju. Izolovano od buke, 10-15 minuta od glavne autobuske i železničke stanice, oko 30 minuta hoda do Starog grada”

• „Apartman je odlican, sve pohvale na detaljima i komforu koji pruza. Blizu centra, kafici i prodavnice na dohvat ruke. Parking koji nudi je jako bezbedan i na 7 min udaljen pesaka.”

• Libro Rooms Ocena gostiju: 8,6

„Veoma čisto, vrlo prijatno, oduševilo me je što ima i frižider i šporet, ako želite da spremate svoju hranu, mada smo mi uživali u lokalnim specijalitetima”

• Aparthotel Weissa 7 Ocena gostiju: 9,5

„Lokacija je bila super, malo dalje od samog centra grada. Mirno i tiho, odmah u blizini je supermarket u kome smo mogli uzeti sve sto nam je potrebno.”

• Cracow Rentals Zacisze Ocena gostiju: 9

„Fenomenalna lokacija, na 5minuta hoda od Krakow glowne zeljeznicke stanice i 3 min od starog grada. Ljubazna Anna kao domacin, ucinila je nas boravak jos prijatnijim i ljepsim. Jednostavan check in. Besprekorno cist apartman. Udobni kreveti. Definitivno cemo ponovo doci.”

• „Odlicna lokacija, blizu reke. Do centra se moze stici ili prevozom, tramvajska stanica je ispred ili peske. Centar je na oko 15 minuta hoda. Obzirom da smo isli kolima, parking mesto u garazi je znacilo.”

30 najboljih objekata za odmor na destinaciji Krakov

na osnovu 543 260 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu