2. Poľsko - hodnotenia hotelov
Poľsko Ustka Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Lubicz Priemerné hodnotenie: 8,8

„Bardz0 dobre sniadanie“

• Podlasem21 Priemerné hodnotenie: 9,6

„Maximálna spokojnosť, oddýchli sme si. Majitelia veľmi milí a starostliví.“

• Awilla Ustka Priemerné hodnotenie: 9,5

„Naozaj výborné ubytovanie, pekná, dostatočne veľká izba, pohodlná posteľ. Kúpeľňa tiež väčšia, nepôsobí stiesnene. Izba bola s menším balkónom. Veľmi milý personál, s úsmevom vyplnili každú našu požiadavku. V celom hoteli bolo naozaj čisto. Raňajky boli skvelé, na výber bolo množstvo jedál - klasika, ale aj ryby, nátierky, šaláty, niekoľko druhov dezertov a ovocia. Pri hoteli je veľká záhrada s hračkami pre deti, altánkom, vírivkou, miestom na grilovanie. V hoteli funguje reštaurácia, varia tu veľmi chutne.“

• Mistral przy plaży Domki całoroczne Priemerné hodnotenie: 9,5

„Útulné, čisté, pohodlné, vkusne a účelne zariadené ubytovanie v borovicovom lese pár krokov od pláže. Dokonalé. Boli sme nadšení ubytovaním i prostredím.“

• Szerokie Wody Sea & Sand Ustka Priemerné hodnotenie: 9,5

„Veľmi odporúčam toto ubytovanie ak máte so sebou aj psíka pretože je super ak sa môžete ubytovať so psíkom v takom peknom hoteli a navyše k dispozícii majú aj izby s terasou čo je pre psa perfektné. Wellness nás takisto veľmi milo prekvapil - pekné, čisté. Raňajky boli tiež super, každý si príde na svoje.“

Ustka: 20 najlepších hotelov