3. pomorskie – opinie o hotelach
  4. Reda – opinie o hotelu
Polska Reda Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Aquasfera Ocena: 9,1

„Świetna lokalizacja, po drugiej stronie ulicy aquapark. Sklepy zaraz za rogiem. Parking podziemny dostępny za darmo. Wygodne łóżko i wszystko co trzeba na miejscu. Jakość do ceny bardzo odpowiednią.”

• „Świetna, dobrze skomunikowana lokalizacja, przystępny personel, śniadania ok, choć przydałoby się trochę świeżości w bemarach i czasem zmiana zwartości oferowanych wędlin, serów i warzyw. Strefa basenowa ok.”

• Apartament Reda Ocena: 10

„Wszystko bardzo mi się podobało, ciche i przyjemne miejsce z ładnym widokiem z tarasu. Mieszkanie jest czyste, ma wszystko, czego potrzebujesz. Polecam!”

• „Bardzo nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie. Tuż obok jest aqua park w Redzie, bo Trójmiasta można dojechać pociągiem (15 minut pieszo na dworze).”

• „Śniadanie było w porządku. Na zbadanie innych atrakcji oferowanych przez hotel zabrakło czasu.”

• „Wyposażenie, czystość, zgodność z opisem i ofertą. Wszystko przygotowane perfekcyjnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.”

• „Przestrzeń , czystość , poczęstunek na powitanie i super Pani zawiadująca apartamentem🙂🙃”

• „Wszystko było super. Na pewno odwiedzając kolejny raz Redę skorzystamy z tego samego miejsca. Super plusem był balkon oraz ekspres do kawy. Mieszkanie idealne na weekend nad morzem. Gorąco polecamy!”

• „Super miejsce, fajna lokalizacjs jako baza wypadowa. Wszystko ok, polecam 🙂”

• Reda Aqua Sfera Ocena: 9,3

„Bliskość do centrum”