3. pomorskie – opinie o hotelach
  4. Kwidzyn – opinie o hotelu
Polska Kwidzyn Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Biały Dwór Ocena: 8,8

„Budynek zadbany miła obsługa .”

• Apartament 112 Ocena: 9,8

„Bardzo duży apartament. Wyposażony we wszystko co potrzebne w mieszkaniu. Do tego 2 łazienki i wielki taras.”

• Winiarnia Ocena: 9

„Obiekt ma dwa oblicza - restauracja z mega pysznym jedzeniem i winem, super atmosferą i hotel, który bez wątpienia wymaga remontu/poprawy. Dawno jednak nie zdarzyło nam się spędzić tak długie go czasu podczas kolacji, jedząc tapasy i pijąc pyszne wino. Śniadanie jedno z lepszych jakie spotkać można w hotelu - duży wybór dań, domowo i pysznie. Obsługa bardzo miła. To rekompensuje niedogodności związane już z samym noclegiem - w końcu przyjechaliśmy tam po emocje i wspomnienia, a nie się wyspać :)”

• Hotel Maxim Kwidzyn Ocena: 8,6

„Rewelacyjna Pani z recepcji, bardzo miła , empatyczna, pomocna, służyła radą i pomocą Byłem bardzo miło zaskoczony "jakością".... Prywatny darmowy ogrodzony parking, pyszne śniadania, wygodne łóżka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, aromatyczny zestaw"świeżych"kosmetyków, po prostu podobało mi się.....”

• „Bardzo czysto, przestronnie i wygodnie. Wszystko sprawne, dobrze działający internet, wygodny parking. Apartament spełnił nasze oczekiwania.”

• „Duże dwa pokoje,kuchnia,czysto,polecam”

• Apartments Kwidzyn Ocena: 9,3

„Ładny, dobrze wyposażony apartament. Super lokalizacja!”

• Apartments Kwidzyn Ocena: 9,3

„Nowoczesny wystrój, piękne detale wykończenia. Dobrze wyposażona kuchnia. Pakiet telewizyjny. Wygodne meble. Dobrych rozmiarów apartament. Czysto.”

• „Przestronny apartament w bardzo dobrej lokalizacji. Pomieszczenia czyste i w ładnej aranżacji☺️”

• Winiarnia Ocena: 9

„Sama lokalizacja na duży plus, wszedzie blisko. Miałam wykupiony pobyt ze śniadaniem. Śniadania standardowo bardzo smaczne, różnorodne i duży wybór. Pokój klimatyczny, czysto i schludnie.”

10 najlepszych hoteli w mieście Kwidzyn