3. małopolskie – opinie o hotelach
  4. Biały Dunajec – opinie o hotelu
Polska Biały Dunajec Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Willa Lasak Ocena: 9,8

„Cudowne miejsce na odpoczynek ,Gospodarze z wielką starannością dbają o komfort gości lokalizacja 👌willa urocza standard wysoki,cena miarodajna a śniadanka palce lizać. Miejsce godne polecenia .Moja miejscówka na kolejne wypady .Pozdrawiamy ❤️😘”

• „Przemili gospodarze Cisza i spokój Idealny punkt wypadowy we wszystkie strony 😉”

• Leśny Dworek Ocena: 8,6

„Bardzo smaczne śniadanie.”

• „Apartamenty przytulne i świetnie wykończone. Sauna z jacuzzi zapewniły miłe wieczory. Obok karczma z pysznym jedzeniem, a do Zakopanego można dojechać pociągiem w 10 minut. Na pewno wrócimy :)”

• „Czystość, spokój, dobre wyposażenie”

• Dunajecko Dziupla Ocena: 9,7

„Wspaniały gospodarz,czysty obiekt,lokalizacja,piękny pokój, polecam z całego serca!!!”

• „Czysto i schludnie, śniadanka bardzo domowe - bardziej jak u Babci niż w hotelu - ale jak dla mnie robione z sercem i to mnie ujęlo:)”

• Chowancówka Ocena: 8

„Gościnność , spokój i jeśli ktoś nie ma wygórowanych wymagań to 10/10 . Brak aneksu kuchennego, ale jest super lodówka z dużą górną zamrażalką , stół , krzesła ,talerze ,sztućce, szklanki, kubki, herbata, itp. oraz czajnik elektryczny...i można zrobić grilla :):):). Dom góralski prawdziwy i gospodarze prawdziwi.”

• „W obiekcie jest bardzo czysto, wszystko zadbane i w ładnym stylu. Blisko do wielu atrakcji i pięknych miejsc. Apartament jest świetnie wyposażony. Polecamy! 😊”

30 najlepszych hoteli w mieście Biały Dunajec