2. Comentarii despre hoteluri în Olanda
  3. Comentarii despre hoteluri în Noord-Holland
  4. Comentarii despre hoteluri în Zaandam
Olanda Zaandam Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• B&B Hotel Amsterdam-Zaandam Scor din comentarii: 8,1

„Mic dejun bun, se poate ajunge ușor în Amsterdam și Zaanse Schans cu transportul în comun, deși la prima vedere pare departe de oraș. Cameră curată, personal amabil.”

• Inntel Hotels Amsterdam Zaandam Scor din comentarii: 8,3

„Locația a foat de vis. Micul dejun este foarte variat si foarte bun.”

• Golden Zaan Hotel, Zaandam-Amsterdam Scor din comentarii: 6

„Plasamentul.”

• Zaan Hotel Amsterdam - Zaandam Scor din comentarii: 8,5

„Locatie foarte frumoasa, langa gara, izolata fonic excelent, personal foarte amabil Am ajuns mai devreme si am putut lasa bagajele in siguranta pana la check-in. Mic-dejun foarte variat, produse proaspete, de calitate, nimic de reprosat. Dus modern, temperatura apei usor de reglat, produse de igiena inlocuite pe masura ce se consumau. Saltelele sunt de foarte buna calitate, cum nu intalnim prea des. Peste drum de hotel, la nici 100m, este un supermarket foarte bine aprovizionat. Senzatia, cand am ajuns in Zaandam, a fost ca am pasit intr-o poveste cu casute de turta dulce, foarte fiu colorate. Ne-am simtit excelent!”

• Inntel Hotels Amsterdam Zaandam Scor din comentarii: 8,3

„Totul.Exceptional.”

• easyHotel Amsterdam Zaandam Scor din comentarii: 7,7

„Camera foarte mică fără un frigider nu ai loc deloc in camera patul lipit de perete foarte nașpa !!”

„A fost BINE”

• B&B Hotel Amsterdam-Zaandam Scor din comentarii: 8,1

„personal amabil”

• „Gazde foarte prietenoase, curățenie exemplară, liniște, terasa pe malul apei, la 5 min de gara. Recomand cu placere!8”

• easyHotel Amsterdam Zaandam Scor din comentarii: 7,7

„Locația foarte bună pentru deplasări rapidă.”

Cele mai bune 10 hoteluri din Zaandam