2. Comentarii despre hoteluri în Olanda
  3. Comentarii despre hoteluri în Zuid-Holland
  4. Comentarii despre hoteluri în Noordwijk aan Zee
Olanda Noordwijk aan Zee Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Zorn Hotel Duinlust Scor din comentarii: 7,5

„Micul dejun a fost ok, cafeaua buna.”

• EuroParcs Parc du Soleil Scor din comentarii: 7,3

„Zona frumoasă și pitorească. Spațiile verzi frumos amenajate cu loc de relaxare. Totul înverzit și multe păsări.”

• Zorn Hotel Duinlust Scor din comentarii: 7,5

„Locatia foarte buna,liniste.Micul dejun diversificat, pe toate gusturile.Lenjeria de pe pat curata,si paturile confortabile.”

• Hotel de Admiraal Scor din comentarii: 7,6

„Hotelul este simplu si curat,personalul este amabil.Parcarea se afla la mica distanta,la fel si plaja.Micul dejun este simplu si totusi constistent.Se afla pe o strada centrala si e usor de ajuns in punctele importante ale orasului.”

• Zorn Hotel Duinlust Scor din comentarii: 7,5

„A fost ok comparând prețul cazări . Camera a fost relativ mică , însă ne-a fost de-ajuns . Nu ne adoptam la mai mult ! 👍”

• Hotel de Baak Seaside Scor din comentarii: 8

„Mic dejun foarte diversificat si bun. Vedere superba la mare.”

• The Historic Huis ter Duin Scor din comentarii: 8,3

„A fost o mica vacanta de neuitat la Marea Nordului, împreună cu soția mea am vizitat pentru prima dată Marea și ne-am bucurat foarte mult de această zi superbă cu mult soare ☀️⛅, și nu o vom uita niciodată,ne va rămâne în memorie această zi, superbă surprinsă în Olanda pe malul Marii Nordului, poate cu ajutorul lui Dumnezeu,ne vom mai întoarce și vom avea ocazia de un sejur mai lung de cel puțin o săptămână într-o zi superbă cu mult soare ☀️ și în timpul verii în vacanță! A fost un vis devenit realitate, să te gândești că vezi marea și să stai la soare ☀️ pe un șezlong și să admiri peisajul mării,și să te trezești că acest gând devine realitate, și să te bucuri cu adevărat că acest vis sa împlinit și ești cu adevărat pe malul mării,e o minune,e o realitate!”

• EuroParcs Parc du Soleil Scor din comentarii: 7,3

„Facilități bune pentru familii cu copii.”

• Zorn Hotel Duinlust Scor din comentarii: 7,5

„slab mirosea totul a mucegai.si a vechi pentru acest preț slab”

Cele mai bune 30 hoteluri din Noordwijk aan Zee