2. NL - komentarji o hotelih
  3. Noord-Brabant - komentarji o hotelih
  4. Eindhoven - komentarji o hotelih
Nizozemska Eindhoven Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Lokacija v neposredni bližini železniške postaje in centra mesta. Bivali smo v delu bivše tovarne Philips in soba je bila razkošno velika.”

• Blue Collar Hotel Ocena: 7,6

“Inovativna in preprosta ureditev, zanimiva lokacija, odlična hrana, zelo prijazno osebje. Tovarno spremeniti v hotel, impresivno.”

• “Zajtrk je bil v zelo sproščenem vzdušju, brez gneče. Počutila sva se zelo domače in nič kot v restavraciji. Manjkalo ni ničesar. Punce so nas sprejele zelo toplo. Zelo raznovrsten zajtrk. Celo palačinke si lahko pripraviš. Pa krosanti in mafini.... Lokacija je TOP, praktično čisto ob železniški. Kolesa sva si sposodila kar v hotelu. Želela sva v najvišje nadstropje in nama je na recepciji to prijazno uredila, tako da sva uživala razgled na mesto iz 23. nadstropja. Še prideva. V sobi je bila knjiga s predstavitvijo koncepta Social Hub in ostalimi lokacijami. Obvezno greva v Barcelono....”

• Blue Collar Hotel Ocena: 7,6

“Odlično”

• “Izjemen gostitelj! Zelo prijazen, rezervirali smo sobo, ki pa je vključevala še več prostorov, tako da je bilo zares prostorno in udobno.”

• “Čisto, prijetno, prijazno osebje, zelo bogat zajtrk”

• “Super zajtrk...”

Najboljših 15 hotelov - Eindhoven