2. Нідерланди: відгуки про готелі
  3. Південна Голландія: відгуки про готелі
  4. Делфт: відгуки про готелі
Нідерланди Делфт Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Buitengoed De Uylenburg Оцінка за відгуками: 8,2

“Локація просто супер, я по карті думала що це буде далеко від центру та туристичних місць, але локація в самий раз. Дуже зелена зона навколо, є де прогулятись та покататись на велосипеді! Я просто закохалась в цей готель!! І повернусь сюди обовязково. Дуже смачний сніданок був, дуже гарно оформлений, теплий тільки спечений хліб та свіжі круасани, просто вау!!“

• Kolkside Studio Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалося! Все чисте, гарне та нове, в номері є всі зручності : чай, кава, посуд, зручне ліжко! Ми справді відпочили! А ще дуже важливо, приємні та доброзичливі господарі❤️“

• Hampshire Hotel - Delft Centre Оцінка за відгуками: 8,2

“Розташування“

• Hampshire Hotel - Delft Centre Оцінка за відгуками: 8,2

“Зручне розташування, гарний вид з вікна, чисто, привітний персонал“

• Hoeve BuytenHout Оцінка за відгуками: 9,7

“Its amazing!!!“

• Hoeve BuytenHout Оцінка за відгуками: 9,7

“Все було ідеально!!!Дякую!При нагоді зупинимось знову!“

• Shanghai Hotel Holland Оцінка за відгуками: 7,3

“Інтер’єр готелю досить непоганий. Сніданок смачний, були свіжі фрукти.“

• Hotel Johannes Vermeer Delft Оцінка за відгуками: 8

“Розташування готелю у центрі старого міста на березі каналу. Атмосферне та стильне оформлення коридорів готелю. Уважне та лояльне ставлення персоналу готелю до гостей.“

• Hotel Royal Bridges Оцінка за відгуками: 8,3

“У нас був покращений номер 002. По суті все сподобалось. Єдине, що двері виходять у холл з рецепцією і чутно всі розмови. Матраси гарні. Є кавоварка Сніданок простий, але непоганий: яєшня, сосиски, бекон, сири, млинці, круасани“

• The Social Hub Delft Оцінка за відгуками: 8,6

“Загалом, моє перебування у цьому готелі було надзвичайно приємним досвідом. Чистота, доступна ціна та зручне розташування роблять його ідеальним варіантом для тих, хто шукає комфортний і незабутній відпочинок. Я точно рекомендую цей готель всім, хто планує відвідати це місто!“

20 найкращих готелів - Делфт