2. Litwa – opinie o hotelach
  3. Utena county – opinie o hotelach
  4. Uciana – opinie o hotelu
Litwa Uciana Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Lapių Ola Ocena: 9,4

„Wszystko było zgodne z opisem. Gospodarze bardzo pomocni, interesowali się czy wszystko w porządku. Bardzo czysto, miłym zaskoczeniem były powitalne słodycze. Okolica cicha i spokojna. Szczerze polecam.”

• The Cosy Corner Ocena: 9,5

„Bardzo miły właściciel, w domu wszystko co potrzebne ,czułem się jak u siebie. Zaraz koło domu znajduje się sklep i duży parking. Jest też expres do kawy, herbata, coca cola czekała schłodzona w lodówce, przekąski , oraz bardzo dobra woda.”

• Hotel Angelas Ocena: 7,8

„Hotel schludny, czysty. Śniadanie mocno limitowane, ale można się najeść, w dobie zero waste to nawet wskazane”

• „Duże mieszkanie, dobrze wyposażone i w ładnej lokalizacji. Bezpłatny parking obok bloku. Bardzo dobra komunikacja z właścicielem.”

• Hotel Angelas Ocena: 7,8

„Lokalizacja blisko strefy ekonomicznej”

• Ausros 19 flat Ocena: 9,6

„Skorzystaliśmy przejazdem. Trudno cokolwiek zarzucić, choć nie potrafię powiedzieć, jakie byłyby wrażenia przy dłuższym pobycie. Obiekt korzystnie położony przy trasie z Wa-wy do Kowna. Samo miasto i region też na pierwszy rzut oka warte dłuższego pobytu.”

• Ausros 19 flat Ocena: 9,6

„Ładnie, czysto, blisko wszędzie, parking. Świetne miejsce, nie ma się do czego przyczepić.”

• „Przepiekne miejsce , cisza, spokoj, woda, zielen . Mili gospodarze . Domki ok”

• Hotel Angelas Ocena: 7,8

„w pokoju było duże panoramiczne okno”

• VieniKrante Ocena: 9,9

„Super domek niczego w nim nie brakuje, bardzo czysty zadbany nad samym jeziorem , bardzo mili wlasciciele dbający o to by niczego nie zabrakło. Polecam .”

10 najlepszych hoteli w mieście Uciana