2. Japonsko - hodnotenia hotelov

„Úžasný, milý personál. Krásne velké izby. Moderné“

• Watermark Hotel Kyoto HIS Hotel Group Priemerné hodnotenie: 8,6

„Čistota,milý personál“

• Hotel Oumiya Priemerné hodnotenie: 7,8

„Izba v tradičnom štýle, možnosť uvariť si čaj na izbe, super onsen“

• Tabist Kyogura Kyoto Nijo Priemerné hodnotenie: 8,4

„Vynikajúca poloha,2min na metro a JR.10min k Nijo castle.Hotel čistý,tichý,veľká priestranná izba. Výhodou balkón.“

• TUNE STAY KYOTO Priemerné hodnotenie: 8,8

„výborná lokalita - kúskok od hlavnej stanice, milý personál, zariadenie apartmánu, veľkosť postelí, samostatný vstup, lounge.“

• Urban Hotel Kyoto Gojo Premium Priemerné hodnotenie: 8,2

„Prijateľná cena, milý personál (aj ked tam boli občasné problémy s angličtinou), veľmi dobre vybavene izby, v cene bazén a práčovňa (ktoré som bohužiaľ nemal čas vyskúšať), za malý príplatok posilka. Raňajky super, dokonca aj polievky v ponuke, akurát si predom musíte zvoliť polhodinu počas ktorej chcete prísť (nie je to úplne striktné, ale je to kvôli kapacite reštaurácie aby sa predišlo zápcham). Keď som konečne našiel vysačku aby mi neupratovali izbu každý deň, tak som si vždy na kľučke našiel tašku s uterákmi a pyžamami (každý deň dvojmo, aj keď som bol na izbe sám).“

• „Super lokalita, velka izba“

• Tokyu Stay Kyoto Sanjo-Karasuma Priemerné hodnotenie: 8,7

„Poloha, veľká izba, pohodlne veľké postele“

• Stay SAKURA Kyoto SUZAKU OJI Priemerné hodnotenie: 8,6

„Izba bola veľmi čistá, relatívne priestranná a hotel celkovo pôsobil velmi útulne. Hotel bol dobre vybavený našiel som tam všetko čo som potreboval. Ubytovanie v dobrej lokalite a kusok od metro stanice.“

Kjóto: 29 najlepších hotelov