2. Japonia – opinie o hotelach
  3. Kioto – opinie o hotelach
  4. Kioto – opinie o hotelu
Japonia Kioto Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel zlokalizowany jest blisko stacji pociągów. Niedaleko, znalazlem sporo atrakcji jak świątynie i świetne restauracje, do głównych atrakcji było 40min piechotą co bardzo mi się podobało ze względu na to, że lubię dużo chodzić.”

• „Rewelacyjna lokalizacja na dworcu. Pociągów nie słychać. Personel pomocny.”

• „Świetna lokalizacja. Bardzo czysty hotel z dobrymi śniadaniami. Polecam”

• „Hotel położony jest w spokojnej dzielnicy, ale jednocześnie kilka minut spacerem od targu Nishiki i innych atrakcji. W okolicznych uliczkach poukrywane są też klimatyczne małe restauracje i puby. Pokoje są klimatyzowane, duże i czyste. Na parterze w części wspólnej jest pralka i automaty z napojami i alkoholem. Obsługa była bardzo miła i pomocna, bez problemu pomogli nam nadać bagaze do hotelu w Tokyo.”

• Rinn Gion Yasaka Ocena: 9,1

„Doskonała lokalizacja. Blisko do zabytkowych uliczek, Pokój bardzo komfortowy i całkiem sporych rozmiarów. Doskonałe rozwiązanie węzła sanitarnego. Obsługa bardzo miła i pomocna. Doświadczyliśmy uprzejmości od każdego z personelu. Bardzo im dziękujemy :)”

• „Jeżeli ktoś szuka rewelacyjnego Ryokanu w Kyoto to jest do doskonały wybór. Hotel urządzony jest w tradycyjnym japońskim stylu: pokoje wyłożone tatami, ascetyczne umeblowanie, przesuwne drzwi, japoński ogródek, bramy torii w przejściu, yukaty w wyposażeniu itp., cały obiekt ma świetny klimat. Do tego jednak dodane są liczne nowoczesne udogodnienia jak np. drzwi automatyczne, winda, karty magnetyczne itp. Doskonały przykład połączenia tradycji z nowoczesnością. Obsługa mówi płynnym angielskim, jest sympatyczna i pomocna. Lokalizacja jest rewelacyjna, pośrodku wszystkich ciekawych atrakcji, wszędzie da się dotrzeć w 15 minut czy to spacerem czy metrem.”

• „Obsługa profesjonalna, miła i mówiąca po angielsku. W wersji o podwyższonym standardzie kapsuły tak duże że można w nich stać. Obiekt pachnący nowością, czysty i zadbany. Bardzo fajna japońska sauna. Blisko metra a vis a vis spory supermarket. Jeden z najlepszych hoteli w jakim byłem.”

• „Świetna lokalizacja, bardzo czysto, odpowiednio duże i wygodne przestrzenie wspólne, informacje o mieście dla turystów, miły personel, dostępne wszystkie potrzebne udogodnienia”

30 najlepszych hoteli w mieście Kioto