2. Japonsko hodnocení hotelů
  3. Ishikawa hodnocení hotelů
  4. Kanazawa hodnocení hotelů
Japonsko Kanazawa Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Vista Kanazawa Průměrné hodnocení: 8,6

„Snídaně byly vynikající. Úžasné byly hotelové lázně v ceně pobytu. Personál velice ochotný.“

• so, KANAZAWA Průměrné hodnocení: 9,3

„Krásný apartmán. Velká koupelna, pračka. Kousek od stanice vlaků.“

• Hotel Nikko Kanazawa Průměrné hodnocení: 8,9

„Pokoje by potřebovaly drobnou renovaci (zejména závěsy, záclony), ale celkově je to velmi dobrý a čistý hotel s dobrými službami a krásným výhledem na město a okolní hory. Vynikající snídaně s rozmanitým výběrem!“

• Kanazawa City Hotel Průměrné hodnocení: 8,3

„Personál byl velmi milý a vstřícný. Masážní křeslo bylo luxusní, každý večer jsem ho využila. V hotelu je i wellness, které jsem bohužel díky nabitému programu nestihla navštívit. Umístění hotelu je cca 10min od stanice vlaků šinkanzen, což je skvělé. Omicho market je také kousek. Naproti hotelu je prodejna 7-eleven. Většina turistických míst je v blízkém okolí.“

• „Výborně umístěný, standardní vybavení pokojů“

• HOTEL AMANEK Kanazawa Průměrné hodnocení: 8,7

„Hotel byl nejvyšší v okolí, snadno dostupný autobusem, dalo se i pěšky na nádraží. Kousek od Samuraj districtu, kam jsme se šli projít. Nedaleko spousta možností na jídlo. V hotelu k dispozici zdarma ledový čaj, káva, klasické pak amenity. Překvapením byl onsen v ceně, který měl otevřeno až do půlnoci.“

• Torifito Hotel & Pod Kanazawa Průměrné hodnocení: 8,1

„Hotel byl pro mě jako single cestovatelku skvělou volbou, kapsle byla čistá, pohodlná a klidná. Velkým plusem byla i společenská místnost, kde jsem si mohla sníst koupené jídlo, zavolat si s rodinou nebo si zde mohli hosté zahrát různé hry, které byly k dispozici. Výhodou tohoto hotelu byla i veřejná lázeň, která byla ideálním zakončením náročného dne, kdy jsem se mohla zrelaxovat a odpočinout si.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Kanazawa