2. Japonia – opinie o hotelach
  3. Hyogo – opinie o hotelach
  4. Himeji – opinie o hotelu
Japonia Himeji Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja i udogodnienia”

• „Bardzo duży, komfortowy pokój, śniadanie przysyłane bezpośrednio do pokoju.”

• Hotel Nikko Himeji Ocena: 7,6

„Lokalizacja. Niemałe pokoje.”

• „Bliskość do zamku i na stację”

• „Stosunek jakości do ceny..Przy recepcji bezpłatne napoje,ciepłe i zimne oraz kosmetyki.Po zwróceniu uwagi na jakość pokoju , natychmiast nastąpiła zamiana.”

• Hotel Fosse Himeji Ocena: 7,2

„- dobra lokalizacja - duży pokój - miła obsługa - idealny na jedna/dwie noce”

• „Lokalizacja nieco na uboczu od głównych atrakcji i szlaków restauracyjnych, ale dostępna pieszo. Pokój i łazienka bardzo duże, wygodne, Czystość umiarkowana, śniadanie proste. Obiekt typu tylko dla dorosłych. Uważam, ze w ramach zwiedzenia Japonii też ciekawe miejsce.”

• „Hotel wybraliśmy z uwagi na bliskość do zamku Himeji , który planowaliśmy zwiedzić z samego rana. Hotel ok, aczkolwiek na dłuższy pobyt poszukał bym czegoś innego”

• „Nie wiedziałam czego spodziewać się po tym hotelu, bo nazwa i opis dawały dużo myślenia. Jako normalny gość czułam się w nim bardzo komfortowo - duży pokój, wanna z hydromasażem, do dyspozycji różne kosmetyki, zestaw kawowy, klimatyzacja. Wszystko czyste i zadbane. Śniadanie dostarczone zostało do pokoju punktualnie o ustalonej wcześniej godzinie. Obsługa miła i sympatyczna.”

• „Miła obsługa z którą dało się porozmawiać po angielsku. Baardzo klimatycznie. Blisko sklepów, dworca i zamku. Po prostu bardzo blisko. Są środki do mycia ciała i włosów. Suszarka. Ręcznik za 100¥. Jest czajnik i herbata. Mikrofalówka i opiekacz. Do każdego łóżka jest osobna lampka i wentylator.”

20 najlepszych hoteli w mieście Himeji