2. Taliansko - hodnotenia hotelov

8,1

8,3

• Ohodnotené: 25. mája 2024

• Štúdio (2 dospelí)

Keďže sme cestovali so psikom pri registrácii nám bolo povedané , že pre psov je obmedzenie do 20kg, nikde sme takúto podmienku nenašli či už tu alebo na oficiálnej stránke campu čo nás odradilo od ďalšej návštevy

ubytovanie bolo fajn, izba bola postačujúca možno menšie vybavenie kuchyne reštaurácia bola super či už ranajky alebo večere

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 17. septembra 2023

8,0
    Opakovane sme toto zariadenie navštívili aj s našim psíkom. Bezproblémový pobyt so psom v ar
    • Apartmán s 1 spálňou (4 dospelí)

Veľmi príjemné prostredie. Centrum mesta Grado je vzdialené 5km. K dispozícii je prenájom bicyklov, čo je ideálny spôsob presunu do centra. V centre je množstvo skvelých reštaurácií s ponukou výborných jedál.

• Ohodnotené: 3. septembra 2023

• Apartmán s 1 spálňou (4 dospelí)

Bazén by potreboval male opravy, šupe sa farba na sme bazéna

Pekne čisté ubytovanie, oceňujem veľký bazén a voľne lehatka

• Ohodnotené: 1. septembra 2023

• Štúdio (2 dospelí)

Čisté apartmány, výborné matrace, personál vždy usmiaty a nápomocný. Mám bezlepkovú diétu a pri raňajkách mali na požiadanie široký výber bezlepkovéko pečiva. Lepšie raňajky ako som mal vo 4 hviezdickovom hotely v Udine. Boli sme so psíkom mohol chodiť s nami všade aj do reštaurácie okrem do bazéna,ale mohol byť pri bazéne super. Kúsok od rezortu bola aj pláž ktora patrí k rezortu s lehátkami trávou a piesok v mori voda slatka voda na oplacnutie sa od mora priamo na pláži .Lokalita vhodná na výlety po pamiatkach na okolí. Apartmány sú s kuchynkou, ale mi sme si priplatili raňajky a oplatí sa. Večere v rezorte v reštaurácii lacnejšie ako inde kde sme jedli po okolí, rovnaká kvalita.

• Ohodnotené: 14. augusta 2023

• Apartmán s 1 spálňou (4 dospelí)

Plno komárov, treba sa vybaviť dostatočným množstvom repelentov. Neďaleká pláž nás veľmi sklamala... More plné rias a tráv, na náš vkus až veľmi pokojné - žiadne vlny ani jedna. Pocit z kúpania ako v jazere.

Ubytovanie v bungalove bolo útulné, čisté, prijemne nás prekvapilo užitočné vybavenie v kuchyni, nezabudli ani na sušiak na prádlo, klimatizácia na nezaplatenie, ocenili sme parkovacie miesto priamo pri bungalove. Celkový dojem z rezortu bol vynikajúci. Personál na recepcii veľmi príjemný, ústretový, nápomocný rovnako ako celý personál v rezorte. Animátori sa postarali o zábavný program hlavne pre deti. Pekný, pokojný areál.

• Ohodnotené: 12. augusta 2023

8,0
    Pobyt v rezorte odporúčam pre rodiny s deťmi, aj pre psíčkarov.
    • 5 nocí

Priamo v Ca'Laguna nie sú vhodné plážové podmienky, na pláž sme dochádzali ďalej, na čo sme však boli vopred pripravení. Viem si zároveň predstaviť o niečo čistejšiu kúpeľňu. 🙂

Pekná lokalita, možnosť dovolenkovať aj s naším psíkom, čistý bazén a skvelý animačný program. V areáli je aj veľa detských preliezok.

• Ohodnotené: 22. júla 2023

• 7 nocí

Plaz na blizku otrasna, bol odliv a vsetko seno bolo na brehu, kazdopadne to s ubytovanim moc spolocne nema ale kto hlada peknu plaz hladajte dalej, toto je super ubytko so psom, s peknym velkym bazenom

Ubytovanie super, bazen paradny, obchody a restiky blizko

• Ohodnotené: 10. júla 2023

• Apartmán s 1 spálňou (4 dospelí)

Vylepšila by som kvalitu jedla v reštaurácii.

Bazén, program, personál, príjemné ubytovanie, čistota...skvelý pomer ceny a kvality.

• Ohodnotené: 8. októbra 2022

Skvely pomer cena/ peniaze
    • Skupina
    • Apartmán s 1 spálňou (4 dospelí)

Prijemne ubytovanie, velkou vyhodou je bezplatne parkovanie, kvoli ktoremu sme si toto ubytovanie vybrali. Ak mate auto, rychlo sa dostanete do centra mesta a usetrene peniaze za drahe ubytko v meste, mozte utratit na terasach a sledovat okoloiducich. Za 2€ sme si pozicali bicykel a pobehali par km cyklochodnikov. Raz sa tu vratime aj s nasimi havkacmi.

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 14. júla 2022

odporúčam
    • Štúdio (3 dospelí)
    • 9 nocí

slabé vybavenie kuchyne v bungalovoch

lokalita personál jedlo more

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 13. septembra 2021

Všetko ako stále .

Termín pobytu bol september 2021

• Ohodnotené: 31. augusta 2021

8,0
    Pekny rezort, prijemny personal, vyborna kaviaren aj restauracia.
    • Skupina
    • Apartmán s 1 spálňou (4 dospelí)

Mali sme rezervovany apartman pre 4 dospele osoby, zial bol nam prideleny 2oj poschodovy apartman, resp.kuchyna s 2 lozkami a podkrovie s manzelskou postelou. Kedze mame male 3oj rocne dieta, schody do podkrovia boli pre nas mala prekazka. Skusali sme vymenit izbu na mieste ale vsetko bolo obsadene. Recepcna nam odporucila napisat poziadavku na apartman vopred do "kolonky zelani" pri dalsej rezervacii. Bola to skoda, no z fotiek v ponuke nebolo jasne, ktora izba/apartman mozu byt 2oj poschodove.

Prostredie rezortu bolo velmi pekne pod stromami. Personal bol velmi prijemny a ochotny. V rezorte sa nachadzal vyborny bar (kaviaren) aj v restauracii bolo jedlo vyborne. V arealy sa nachadzal velky bazen s malym aj velkym toboganom, ihriska a trampoliny pre najmensie deti. Izby boli ciste a dostatocne vybavene.

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 16. júla 2021

• Apartmán s 1 spálňou (4 dospelí)

Pláž pri areáli nebola vhodná na kúpanie sa ľudí ale psíkovia si to užili. Veľa komárov.

Čisté a dostatočne vybavené ubytovanie, milí personál, bazény, pekný areál s barom a reštauráciou, aj s ihriskami pre deti a parkom pre psov. Vhodné pre rodiny s deťmi aj s domácimi miláčikmi.

• Ohodnotené: 7. júla 2021

• Štúdio (4 dospelí)

Malý útulný bungalov,rezort s vlastným veľkým bazénom s výrivkami asi 500m od mesta Grado. Večer parádna disco pre deti aj s animátorom,z jedál sme ochutnali iba pizzu, bola dobrá. Ideálny pobyt pre rodiny.

• Ohodnotené: 19. septembra 2023

• Skupina priateľov

Komáre

Ubytovanie a bazén plus reštaurácia výborne

• Ohodnotené: 5. septembra 2023

• 5 nocí

Jedine negatívum je, že Villaggio je mimo mesta a v Grade sa ťažko hľadá miesto na parkovanie.

Prijemne, čisté ubytovanie dokonca vybavené posteľnym prádlom a uterákmi. Skvelý bazén a denný animačný program. Ústretový recepčný

• Ohodnotené: 5. augusta 2023

Ubytovanie

• Ohodnotené: 4. augusta 2023

5,0
    Zodpovedajúce

Velmi nepohodlna postel

Skvely bazen

• Ohodnotené: 19. júla 2023

Fajn ,prekvapilo nás to na talianske pomery
    • 7 nocí

Pláž nevhodná na kúpanie.treba ísť do mesta.ale tam nezaparkujete

Všetko v cene.parkovanie vedľa apartmánu.pri bazéne vždy voľné lehátka.kazdy večer program

• Ohodnotené: 15. augusta 2022

4,0
    Sklamanie
    • Apartmán s 1 spálňou (4 dospelí)

Žiadna pláž dostupná pešo, ani obchod, v apartmánoch chýba stôl, je len plastový na terase, postele neskutočne vrzgali, budili sme sa v noci navzájom, chýbajú steny medzí terasami, takže nemáte súkromie, v bazéne neskutočne studená voda

Architektúra apartmánových domčekov a celková koncepcia dedinky , ocenili sme tiež sieťky na oknách

Termín pobytu bol august 2022

• Ohodnotené: 11. júla 2022

6,0
    Príjemné
    • 7 nocí

Nepohodlné postele. Ak nie je teplé počasie, voda v bazéne je studená.

Pokojné, tiché prostredie. Príjemný veľký bazén a možnosť cestovať so psom.

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 28. júla 2021

• Štúdio (4 dospelí)

pláž priamo v blízkosti nie je pekná ani vhodná na kúpanie, ale keď má človek padleboard, alebo ked si prenajme loď dajú sa nájsť veľmi pekné pláže...

Skvelé ubytovanie, čisté, príjemné, služby, bazén...chodíme sem každý rok a stále sme spokojní...

• Ohodnotené: 24. júla 2021

4,0
    Sklamanie
    • 1 noc

Nepohodlne a nelogicky zariadeny apartmán, je to len veľmi nekvalitná chatka, upravená, aby sa dala dobre odfotiť, tenké steny spôsobili, že sme nemohli kvôli hluku spať, kým susedia nedožurovali, nieje tam žiadna nočná služba, ktorá by skontrolovala dodržiavanie nočného poriadku, reštaurácia ma veľmi slabú a drahú ponuku.

Veľmi pekný aquapark, otvorený však len do 19.00. Príjemná zeleň a čistota v arealy

• Ohodnotené: 18. septembra 2023

7,0
    Dobré
    • Štúdio (2 dospelí)

Pre toto hodnotenie nie sú k dispozícii žiadne komentáre.

Termín pobytu bol september 2023

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: