3. Тоскана: відгуки про готелі

• Відгук від 12 травня 2024

4,0
    Незадовільно
    • Чотиримісний номер

В номері відсутній чайник, холодильник. В туалеті- неприємний запах каналізації . Запах плісняви в номері.

Центр міста, відносно близько до ж/д вокзалу

• Відгук від 31 травня 2022

• Одномісний номер

В останню ніч мене покусали комарі, але це була більше моя вина. I was bitten by mosquitoes last night, but it was more my fault.

1.Локалізація(7 хвилин від туристичного центру), смачний сніданок, доброзичливий персонал, дуже-дуже красивий та прикрашений тематично двір, прибирання кімнати. 2.Біля Готелю знаходиться вся необхідна інфраструктура для гарного відпочинку.(Магазини, Аптеки, Ресторани, Магазини з білетами) 3.Від аеропорту до Готелю 35хвилин пішки або 10 хвилин таксі (3км). 4.Я заселявся після 00:00(а саме о 00:30), з цим не було ніяких проблем та додаткових оплат. 1. Localization (7 minutes from the tourist center), delicious breakfast, friendly staff, very-very beautiful and themed yard, room cleaning. 2. Near the hotel there is a necessary infrastructure for a good rest. (Shops, Pharmacies, Restaurants, Ticket shops) 3. From the airport to the hotel 35 minutes on foot or 10 minutes by taxi (3 km). 4. I checked in after 00:00 (namely at 00:30), there were no problems with this and no additional payments.

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 8 грудня 2021

• Двомісний номер

Гарний готель. Чудове розташування. Уютний, доглянутий готель. В номерах дуже чисто, гарний ремонт. Зручні ліжка, чиста постіль та рушники, власна ванна кімната, фен. Якісний інтернет на теріторії та в номерах. Непогані сніданки, головними не були. Не вистачало чайника, але це не проблема. Чудовий доброзичливий персонал!!! Все супер!

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 8 грудня 2021