3. Lacjum – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

8,4

8,4

• Ocena dodana: 25 lutego 2024

• Apartament typu Standard

brak włoskiej tradycyjnej kawiarki- (zamiast tego ekspres na kapsułki). nie ma nic fajniejszego niż śniadanie z zapachem kawy z włoskiej kawiarki. Troszkę słychać przechodzących klatką schodową (marmurowe schody i winda), ale tylko 6 mieszkań po 2 na poziomie, zatem jeśli nie mają wczesnych lotów to nie obudzą Cię

super lokalizacja., okno od strony cichego patio. komplet naczyń z kieliszkami do wina, w łazience szampon odżywka shower gel, było kilka herbat i kapsułki na 2 dni ręcznik papierowy, papier toaletowy- normalnie jak w hotelu a cena apartamentu!!

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

Brakowało łyżeczek do herbaty

Mieszkanie w przepięknej kamienicy z widokiem na śliczne patio. Bardzo miła i pomocna obsługa. Bardzo dobry kontakt. Mieszkanie niezwykle czyste. Świetna lokalizacja: naprzeciwko wejścia był przystanek autobusowy, dosłownie 3 minuty spacerem Bazylika św. Piotra, a kawałeczek dalej duży supermarket

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

Brak

Wszystko idealnie, małe problemy z kodem do budynku, sprawnie rozwiązane.

• Ocena dodana: 29 stycznia 2024

• Apartament typu Standard

The sounds from the surrounding rooms are loud, but that's probably the charm of the old buildings.

Wszystko co potrzeba pod ręką , super komunikacja z lotniskiem stacja kolejowa S.Pietro 400m od kwatery, sklepy itd...

• Ocena dodana: 22 listopada 2023

• Apartament typu Standard

Jedynym minusem jaki mogłabym zaznaczyć jest bardzo niewygodne łóżko w małej sypialni, ale to już jak trzeba się do czegoś doczepić. Oprócz tego brak zastrzeżeń.

Obiekt był w doskonałej lokalizacji, dosłownie kilka kroków od Watykanu. W pobliżu sklepiki osiedlowe, supermarket oraz liczne restauracje i knajpki. Mieszkanie w bardzo cichej okolicy, czyste i zadbane. Kontakt z obsługą na najwyższym poziomie, odpowiedzi na pytania otrzymywalismy niemal od razu na Whatsapp. Bardzo dobre wyposażenie apartamentu: ekspres do kawy, przybory kuchenne, kosmetyki, ręczniki, suszarka do włosów,

• Ocena dodana: 8 października 2023

Bardzo udany i przyjemny wypoczynek
    • Apartament z 1 sypialnią

Śniadanie skromne ale smaczne. Był problem z zakupem napojów ( wody ) w recepcji , której pracownicy odsyłali do baru na tarasie hotelu a ci z tarasu na dół do recepcji 🤷🏾‍♂️

• Ocena dodana: 16 września 2023

Apartament w świetnej lokalizacji. Apartament zaciszny.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2023

Spedziłe3m dobry czas w Rzymie.
    • Apartament typu Standard

Jednie jakość sofy może podlegać jakiejkolwiek dyskusji.

Wszystko co zastałem spełniło moje oczekiwania poza sofą.

• Ocena dodana: 21 czerwca 2023

Polecam!!! Warto!!!Rewelacyjne położenie!!!
    • Apartament typu Standard

Rewelacyjne położenie, wszędzie blisko , blisko do Placu Św Piotra, stacji metra, autobusów. sklepu kawiarni, śniadaniowi.

• Ocena dodana: 22 marca 2023

Rewelacyjnie
    • Apartament typu Standard

Polecam do Placu św. Piotra blisko , przy hotelu dostępne kawiarnie sklepy spożywcze i restauracje .

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 21 marca 2023

Świetna baza do zwiedzania Rzymu
    • Apartament typu Standard

Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Świetna lokalizacja, kilka minut pieszo do Carrefoura i placu św. Piotra. Dużym plusem jest możliwość samodzielnego zameldowania o każdej porze poprzez klucz online. W środku typowy standard włoski, nie jest źle. Ps. Polecam przy mieszkaniu podłączyć się odrazu do wifi, ponieważ słabo tam z zasięgiem, a internet jest konieczny do otwarcia mieszkania.

• Ocena dodana: 15 marca 2023

• Apartament typu Standard

Serdecznie polecam to miejsce na wypoczynek w Rzymie, świetna lokalizacja, super kontakt z obsługą a w lokalu znajdowały się wszystkie potrzebne sprzęty i wyposażenie. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam 🤗

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 31 stycznia 2023

• Apartament typu Standard

Mniejszy pokój był bez okna, o czym nie było informacji. Bardzo wyraźnie słychać, co dzieje się w sąsiednich mieszkaniach.

Bardzo blisko Watykanu, do głównych atrakcji Rzymu można dojść piechotą. Mieszkanie czyste i dobrze wyposażone.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 15 stycznia 2023

• Apartament typu Standard

Apartament w którym mieszkalismy znakduje sie w pieknej kamienicy, ma doskonałą lokalizację, około 500m do Palcu Św.Piotra. W pobliżu jest przystanek autobusowy, sklepy spożywcze, knajpki w których zjemy typowe włoskie śniadanie i napijemy się porannej kawy. Apartament B4 jest bardzo dobrze wyposażony m.in. w deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do włosów, czajnik, mikrofalówkę, TV, klimatyzację, ręczniki, mydło,szampon, żel pod prysznic.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 18 listopada 2022

• Apartament typu Standard

Kabina prysznicowa mogłaby być większa.

Wszystko zgodnie z opisem i zdjęciami.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 17 października 2022

• Apartament typu Standard

W apartamencie usytuowanym na parterze ( B2) brakowało karnisza i zasłon, w innych mieszkaniach były. Ludzie przechodząc zaglądali do środka. W mniejszym pokoju problemem był brak okna i szyb wentylacyjny , w którym póżnym wieczorem paliło się światło.

Obiekt bardzo zadbany, położony bardzo blisko Placu Świętego Piotra. Okolica bezpieczna, w pobliżu sklepy. Mieszkanie wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty ( garnki, kubki, talerze itp). Czysta pościel, ręczniki w łazience zestaw kosmetyków. Mieszkanie bardzo przestronne.

• Ocena dodana: 27 września 2022

• Apartament typu Standard

Bardzo ładny apartament w świetnej lokalizacji - praktycznie przy samym placu Św. Piotra. Ogromnym plusem na pewno jest przystanek autobusowy na przeciwko budynku i dwie dobre restauracje (Don Castello i La Vittoria). Ogromny plus za dobrą komunikację z personelem i czystość apartamentu. Polecam serdecznie!

• Ocena dodana: 1 września 2022

• Apartament typu Standard

Zbyt mało blatów przy kuchni. Brak dodatkowej szafki w łazience.

Super lokalizacja oraz sam apartament. Cicho. Dużo miejsca w pokojach.

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Trzeci osona musiała spać w kuchni

Świetna lokalizacja. Przystanek autobusowy przy budynku, pieszo stosunkowo blisko do centrum. Skorzystaliśmy z możliwości wcześniejszego zameldowania. Kuchnia w pełni wyposażona. Śliczna sypialnia.

• Ocena dodana: 24 lipca 2022

pobyt super udany. polecam ten apartament . niesamowita lokalizacja
    • Apartament typu Standard

trzeba pamiętać ze zakwaterowanie od 16 godz i trzeba bagaże zostawić w przechowalni co jest pewnym kłopotem i jeszcze mieliśmy problem z dostaniem się do apartamenty bo nie dostaliśmy wcześniej kodów dostępu i gdyby nie pomoc naszej pani przewodnik to nie wiem jak dalibyśmy z tym radę nie wiem dlaczego nie przysłano nam wcześniej tych kodów może warto teraz rak myśle wcześniej o to dopytać bo jak już opanowaliśmy te kody to było wszystko Ok nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim dostępem i myśle ze nie jest to jednak fajne bo trzeba jednak pamiętać aby nie rozładował się telefon bo wtedy nie wiem jak można byłoby się dostać

apartament położony bardzo blisko placu Sw Piotra - dosłownie 10 min dojście przez przejście podziemne i to jest super. polecam dla tych którzy chcą zwiedzać dużo na nogach. poza tym zaraz koło tunelu po stronie prawej jest przystanek autobusiwy nr 64 który jedzie na termini a na ulicy przy której jest budynek postój Taxi i fajne restauracje obok zaraz sklep spożywczy lokalizacja super my byliśmy w apartamencie dwupokojowym salon z tv i dużym łóżkiem i aneksem kuchennym i drugi pokój niestety bez okna i kanapa rozkładana łazienka żelazko suszarka Ok

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

• Apartament typu Standard

Bardzo ciężko i długo przebiega proces Zameldowania - pokoje wynajmuje inna firma Nie wystarcza weryfikacja przez Booking Trzeba ściągnąć dodatkowe 2 aplikacje żeby Dostać kody do wejscia w ostatniej chwili Nie na przejrzystości że dostaję sie numer kodu w rezerwacji Trzeba zapłacić podatek w dolarach a nie w euro Korzystam z Booking od kilkunastu lat i pierwszy raz tak trudno to przebiegało Chciałam zamówić pokój na Booking żeby było wszystko zorganizowane, jakbym chciała wynająć pokój przez inną firme to bym to zrobiła

Lokalizacja

• Ocena dodana: 24 maja 2022

udany

Było głośno , ciężko było spać :(

lokalizacja

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 7 maja 2022

polecam z czystym sumieniem!
    • Apartament z tarasem

prysznic mogl by byc wiekszy

lokalizacja, taras, wyposazenie kuchni

Pobyt: maj 2022