3. Lombardia – opinie o hotelach

9,1

• Ocena dodana: 21 listopada 2023

Super hotel
    • Pokój Rodzinny dla 3 - 4 Osób

Mały ciemny pokój bez okna, nie jest to dużą wadą bo drzwi wejściowe są otwieranym oknem tarasowym

Mieliśmy pokój dla czterech osób z oddzielnym wejściem. Wszystko super, pyszne śniadanie, dostęp do jacuzzi i basenu z podgrzewaną wodą (byliśmy w listopadzie). Miła i pomocna obsługa. Wszystko czego potrzebowaliśmy to otrzymaliśmy :)

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2022

Wyjątkowe miejsce😊
    • Pokój dwuosobowy typu Superior z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Przepiękny hotel. Wspaniała, bardzo pomocna i profesjonalna obsługa. pyszne śniadanie.

• Ocena dodana: 17 września 2021

Polecam ten Hotel!

Brak

Bardzo miła i pomocna obsługa. Basen na dachu z pieknym widokiem na jezioro. Śniadania w otoczeniu zieleni.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2021

Przyjemny hotel dla osób, które chcą być w Desenzano, ale nie chcą mieszkać w centrum miasta
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Ładne, stylowe pokoje i dwa baseny - jeden w ogródku z tyłu budynku, drugi w ogrodzie od frontu budynku. Smaczne śniadania i lunche (kolacji tam nie jadłem). Bliskie położenie centrum Desenzano - można iść na spacer, np. na kolację lub drinka. Bliskie położenie jeziora. Bardzo dobra obsługa, która przychodzi na basen proponując napoje i przekąski.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2021

Fajne miejsce w Desenzano
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Może odrobinę hałas z ulicy, ale to nie krytyczny problem

Lokalizacja, 10 min od centrum Desenzano spacerem, blisko - 30 metrów do promenady jeziora. Przemiła obsługa, pyszne śniadania

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2023

Hotel zasługuje na maksylamnie na 3 gwiazki
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Woda w pokoju płatna, kawa z torebki... Hotel jest dość stary i utrzymany w takim stylu, lecz nie do końca zadbany. Obdrapane listwy, podarte wykładziny, drzwi i ściany klatki schodowej. Mnóstwo pająków! Nieszczególnie sie ich boję, ale były naprawde wszedzie w pokoju, łazience, w niezliczonej ilości. Niedoczysczone kafelki w łazience, sprzątane codziennie, ale bardzo powierzchownie... Niedziałające lusterko w łazience oraz pilot do tv. Mieliśmy bardzo mały pokój, nieszczelny, wszystko słychać za ścianą. Jacuzzi trzeba rezerwować, podczas gdy było wolne i chcieliśmy zarezerwować to obsługa twierdziła, że jest zajęte (nikogo tam nie było, powinno być monitorowane przez obsługę, w tym przypadku myślę, że ktoś zrezygnował ze względu na złą pogodę, podczas gdy my byliśmy chętni). Jaccuzi wg regulaminu czynne jest od 9-22, ale jak chcesz o 21 jacuzzi, to trzeba zapłacić 75 euro(!), w "gratisie" otrzymuje się butelkę prosseco. Niestety basen w ogrodzie limone bardzo mnie zawiódł, zanieczyszczony liśćmi z drzew, wypełniony plandeką (nie płytkami), która w wielu miejscach odstaje od podłoża pod nogami i na brzegach ścian, woda o 11 rano była chłodna. Śniadania - spory wybór (choć mało warzyw) ale kiepskiej jakości produkty. Recepcja nie odbiera telefonu, dzwoniliśmy z pokoju kilka razy, jak również brak kontaktu przez booking (pisałam wiadomość przed wyjazdem, do dziś nikt nie odpowiedział). Restauracja hotelowa nieczynna w poniedziałki i wtorki, można zamawiać tylko drinki. Według mnie, dotychczasowych doświadczeń w wielu hotelach 3-5 gwiazdkowych w Europie hotel zasługuje na maksylamnie na 3 gwiazki. W przypadku złej pogody, hotel nie ma nic do zaoferowania, totalna nuda. Price vs vaule słaby.

Obsługa bardzo dobrze mówi po angielsku, jest bardzo miła i uprzejma. Widok z okna częściowo na jezioro oraz na ogród. Szeroka dostępność kosmetyków, szczególnie plus za kosmetyki do demakijażu. Sporo miejsca w hotelu do czytania (np biblioteka), ładna roślinność. Klapki i dodatkowe ręczniki w strefie "spa" przy wejściu na dach. Mozliwość przechowania bagażu w dniu wyjazdu.

• Ocena dodana: 21 czerwca 2022

Rewelacyjny hotel nad jeziorem Garda

brak jakichkolwiek uwag

Hotel jest wyjątkowy, zarówno wnętrze, serwis, położenie jak i przepyszna kuchnia.

• Ocena dodana: 20 września 2023

• Ocena dodana: 2 stycznia 2023