3. Emilia-Romania – opinie o hotelach

8,5

7,9

• Ocena dodana: 7 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Bardzo przyjemny hotel położony w nie dużej odległości od lotniska,czysto,profesjonalnie, sniadanie bardzo duży wybór i na słodko i na słono, bezplatny duży parking,polecam

• Ocena dodana: 2 maja 2024

Remont

Łatwość dojazdu do Bolonii Cena Duży wybór jedzenia na śniadanie

• Ocena dodana: 8 marca 2024

Może być. Są plusy i minusy
    • Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi

Materace były bardzo twarde! Pierwsza noc była nieprzespana bo materac powodował, że krew nie dopływała mi do pleców i budziłam się cala zdrętwiała. Dopiero podłożenie dodatkowej koldry pod przesciereradlo trochę pomogło. Bardzo duszno w pokoju! Kiepska wentylacja. Po moim kontakcie z recepcją hotelu,otrzymałam informację, że taka jest ogólna temperatura w hotelu(wyłączyliśmy oczywiście ogrzewanie),że jest sezon grzewczy więc grzeją w pokojach i nie ma opcji chłodzenia i że jeśli mi to nie odpowiada to mogę sobie okno otworzyć. Tak wiec cały pobyt spaliśmy przy otwartym oknie - w lutym... Tak jak piszą pozostali goście, okna nieszczelne,słychać każdy hałas z zewnątrz-polecam zatyczki do uszu. Mimo.nieszczelnosci okien duszno w pokoju. Na śniadanie codziennie to samo. 3 rodzaje wędliny,2 rodzaje serów,jajecznica z proszku i bekon.

Miły personel, lobby hotelu zadbane,bezpłatny parking na terenie hotelu. Lokalizacja nam odpowiadała ,ponieważ mieliśmy wypożyczony samochód na 6 dni pobytu i głównie samochodem dojeżdżaliśmy do centrum bolonii,florencji i innych miast,a lokalizacja hotelu nam to ułatwiała. Niedaleko hotelu stacje benzynowe i duże centrum. Na plus opcje śniadaniowe beglutenowe i dobre ciasta do kawy. Codzienne sprzatanie w pokojach :)

• Ocena dodana: 11 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Obiekt mocno oddalony od centrum miasta, obok znajduje się centrum ale handlowe, chcąc przedostać się autobusem z centrum do hotelu w godzinach wieczornych należy mieć na uwadze że ostatni odjeżdża o 20 … drugi minus to problem z kartą dostępu do drzwi (na naszym wyjeździe rozmagnesowała się 3 razy i musiała zostać wymieniona), druga kwestia jeśli chodzi o drzwi to po zameldowaniu nie można było zamknąć drzwi od wewnątrz, gdyż śrubki w zamku były niedokręcone. Jak na 4 gwiazdki do w pokoju jest albo za ciepło albo za zimno, trafił się też brudny ręczniki (zaplamiony)

Bardzo dobre śniadania w formie szwedzkiego stołku (wyjątkowo duży wybór), obsługa działa dość szybko jeśli występują problemy.

• Ocena dodana: 4 września 2023

Bardzo dobry hotel dla przejazdów tranzytowych i ... dla miłośników pływania!

Jajecznica przemysłowa :-(

Dobre sniadania. Spory wybór. Bardzo dobre ciasta :-)

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2023

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny!

Wszystko Ok

Świetny basen! Bardzo miły i pomocny personel. Otrzymaliśmy bez problemu śniadanie na wynos z powodu wczesnej godziny lotu. Pokój wygodny i czysty. Dobry dojazd na lotnisko. Polecam!

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

Wygodny hotel na przystanek w podróży na południe.
    • Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi

Basen zamykano o 19.00, więc nie mieliśmy okazji skorzystać...

• Ocena dodana: 26 lipca 2023

• Pokój typu Deluxe z 2 łóżkami pojedynczymi

Godziny otwarcia basenu, czynny tylko do godz 19.00

Bardzo dobra lokalizacja, hotel czysty i zadbany. Duży wybór śniadania, personel bardzo pozytywny, pomocny, na luzie.

• Ocena dodana: 21 czerwca 2023

polecam blisko centrum handlowe

hałas kota w nocy

cena

• Ocena dodana: 11 maja 2023

samochodem idealny hotel
    • Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi

w pokoju było trochę duszno, trzeba było cały czas otwierać okno bo klimatyzacja na razie nastawiona tylko na grzanie (a było 26 stopni)

Lokalizacja bardzo blisko wyjazdu na autostradę, duży darmowy parking, bardzo miły i pomocny personel

• Ocena dodana: 4 lutego 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Bardzo często wybieram ten hotel, dobre śniadania, wygodne łóżko i miły personel

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 11 listopada 2022

Odległość od centrum

Wygodne łóżko. Mila obsługa w restauracji. Możliwość odwołania rezerwacji w każdej chwili. Sniadanie

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 18 października 2022

• Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi

Wszystko na odpowiednim standardzie. Trzeba mieć samochód, brak transportu publicznego w okolicy, najbliższy przystanek autobusowy ponad kilometr od hotelu. Podczas kilkudniowej wizyty jest to dość uciążliwe. Oczywiście to nie wina hotelu ale ważna informacja dla turystów.

• Ocena dodana: 4 września 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

Basen na pobyt z małym dzieckiem zdecydowanie za głęboki. Śniadania głównie na słodko jak drzemy, ciasta... Musiałam iść do obsługi i pytać czy jest kawa do śniadania bo nikt nami się nie zainteresował.

Duży, zadbany i czysty hotel. Obsługa na recepcji miła. Myślę, że hotel głownia nastawiony na gości biznesowych.

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2022

pobyt udany pokoje czyste dobry basen
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior

wykładziny w korytarzach do wymiany ,, brudne,,

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2022

Na jednodniowy pobyt celem zwiedzania Bolonii Ok.

Kiepsko działająca klimatyzacja.

Miła obsługa. Wygodne łóżko.

• Ocena dodana: 24 lipca 2022

Udany pobyt
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

Śniadania - jajecznica i pieczywo mogły by być lepszej jakości.

Czysty i duży basen, parasole i leżaki pod dostatkiem - to duży plus. Bardzo dobre jedzenie w hotelowej restauracji, wykonali specjalne dania wegetariańskie na naszą prośbę spoza karty.

• Ocena dodana: 23 lipca 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Minusem były twarde bułki i jajecznica z proszku, w dzisiejszych czasach w hotelu na takim poziomie to nie powinno mieć miejsca.

Przyjemne ciepłe wygodne pokoje. Śniadania typowo po włosku czyli na słodko tutaj duży plus ponieważ produkty te były pyszne w połączeniu z przepyszną kawą.

• Ocena dodana: 5 lipca 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Woda w pokoju płatna, tylko plastikowe kubki do zaparzenia herbaty, brak przejściówek w pokojach do hotelowego czajnika - wtyczka nie pasowała i nie można było podłączyć i skorzystać z czajnika.

Smaczna restauracja, czyste i wygodne pokoje

• Ocena dodana: 29 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Pokój czysty, codziennie odbywało się sprzątanie i były wymieniane ręczniki. Bezproblemowe zameldowanie i wymeldowanie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie w restauracji smaczne, w tym duży wybór jeżeli chodzi o śniadanie.

• Ocena dodana: 16 maja 2024

Przyjemny

okolica dramatyczna

• Ocena dodana: 21 listopada 2023

Ciężko nazwać ten hotel 4*
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior

Śniadania smaczne, ale wybór skromny jak na 4* hotel. Powinno być zdecydowanie więcej wytrawnego jedzenia, słodkości było pod dostatkiem. Jajecznica z jajek w proszku i wysuszone parówki zdecydowanie nie przekonywały. Jak na hotel we Włoszech nie było nic co powalałoby smakiem. W pokoju w miare czysto, ale nie było w ogóle kołdry, jak na listopad gdzie temperatura nie jest najwyższa to trochę słabo. Brudny sufit, brak wykładziny na podłodze, tylko zimne panele. W pokoju czajnik z 4 herbatami i PAPIEROWYMI KUBECZKAMI, w łazience PLASTIKOWE kubeczki owinięte w PLASTIKOWĄ torebkę (po co?). Byłam w wielu 4* hotelach, ale nie spotkałam się jeszcze z takim standardem.

Duże ręczniki, wygodne łóżka i duży parking

• Ocena dodana: 8 listopada 2023

1,0
    Mam nadzieję, że szybko zapomnę pobyt w tym hotelu.
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

Brudno. W pokoju bardzo nieprzyjemny zapach. Dodatkowo nieprzyjemny zapach z materaca na łóżku (nawet nie chcę myśleć dlaczego). Wilgotno w pokoju i zimno. Ponadto hotel bardzo drogi w porównaniu z innymi w pobliżu. Obsługa na recepcji niezadowolona, ze ktokolwiek zawraca im głowę. Bardzo bardzo słaby hotel. Śniadanie tylko "na słodko" . Nie polecam!

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Śniadanie włoskie z dużym wyborem słodyczy. Były także do wyboru pieczywo, wędliny i sery. Kawa i napoje też ok. Polecam.