2. Taliansko - hodnotenia hotelov

8,8

• Ohodnotené: 14. apríla 2024

Vynikajúci hotel
    • Apartmán

Hotel priamo na pešej zóne, v peknej historickej budove. Poloha nemôže byť lepšia. V skutočnosti vyzerá oveľa lepšie ako na fotkách alebo cez google street view. Budova je zrekonštruovaná. Všade okolo reštaurácie, obchodíky. Malý supermarket pár metrov od hotela. V hoteli je reštaurácia. V nej sa podávajú aj raňajky, ktoré boli dobré (výber pečiva mohol byť širší), v príjemnej atmosfére, nie preplnené ľuďmi. Na izbe všetko pekné, čisté, príjemné, veľmi pohodlné spanie, pretože okrem pohodlného matraca aj výborné tieniace okenice a ticho. Cez deň je izba svetlá. Izba spolu s kuchynskou časťou veľká. Kúpeľňa mramorová, veľmi pekná, útulná, veľký sprchový gél, šampón, tekuté mydlo, telový krém. Výťah nebol vyťažený, takže všetko naozaj veľmi komfortné. 1 veľká fľaša vody zdarma, v chladničke k dispozícii bar s vodou, pivom, vínom. V kuchynke jar, hubka, utierka. Obzvlášť personál veľmi milý a nápomocný. Na recepcii nám podali výborné informácie, dali nám hneď pri príchode veľkú mapu s vyznačením dôležitých miest. Poradili bezpečné parkovisko v Palerme, ale aj alternatívu, autobus do Palerma. Ďakujeme veľmi pekne recepcii. Niet čo vytknúť, cítili sme sa tam veľmi príjemne vo všetkých smeroch. Určite by sme si hotel vybrali znova.

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 3. novembra 2023

9,0
    Pri daľšej návšteve Trapani určite využijeme možnosť ubytovania sa v tomto hoteli.
    • Suita Superior

Vyriešiť hluk z vodovodného potrubia, ale kedže ide o starú budovu asi tá možnosť nie je.

Dobré raňajky formou švedskych stolou. Milý a príjemný personál hotela. Veľmi pekné ubytovanie. Hotel s kvalitnými posteľami. Pekná terasa na streche hotela, ideálne na večerné posedenie. Hotel sa nachádza v centre mesta.

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 25. júna 2023

• Suita s balkónom

Ubytuju a odubytuju vas presne ako maju napisane v popise hotela. Jeden drink by mal byt zdarma ale my sme platili. Treba asi povedat.

Uplne centrum, vsetko vysvetlia a daju vam mapu.. pekna velka izba, cisto. Bar na streche kde si mozte dat drink a obcerstvenie.

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 31. mája 2023

• Skupina
    • 2-spálňová suita s balkónom
    • 1 noc

Krásny štýlový hotel, príjemný personál,čisté, príjemné, pohodlné, priamo v historickom centre, úžasná terasa na streche

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 4. apríla 2023

• Suita Superior

prvy deň sme dostali dost slabe raňajky v porovnani s fotka ale asi to bolo preto že sme boli mimo sezony. Cez vikend už boli raňajky super.

Personal bol velmi mily a ochotn. izba veľka a posteľ pohodlna. Vyhľad s rooftop baru bol super afšak bar nefungoval v čase keď sme boli ale vedeli sme o tom.

Termín pobytu bol apríl 2023

• 7 nocí

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 27. mája 2023

• Skupina
    • Two-Bedroom Suite with Terrace and View

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 22. júla 2022

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 29. marca 2022

• Štúdio s balkónom
    • 1 noc

Termín pobytu bol marec 2022

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: