2. Taliansko - hodnotenia hotelov

• Ohodnotené: 7. septembra 2023

Prijemny a komfortny pobyt
    • Trojlôžková izba Economy

nemam ziadne vyhrady

V prvom rade velmi mily personal. Prisli sme po dlhej ceste, chceck in prebehol uplne uzasne. Dostali sme napoje na obcerstvenie, majitel nam sam zaparkoval auto na parkovisko, pomohol s kuframi. Uplny komfort. Izby su jednoduchcie, trosku retro, ale uplne stacia. Su velmi ciste, pekna nova kupelna, nove okna, ktore zabranuju pripadnemu hluku z ulice. Ticha klima, takze v noci nerobi hluk. Ranajky velmi dobre, pestre, az do 11 h. Pred hotelom je terasa a posedenie, kde si mozete vypit kavu alebo drinky z baru. Priatelska, komorna a rodinna atmosfera. Ziadny stres ani pri check-oute, nakolko sme boli este pocas dna pri mori, dostali sme zdarma nahradnu izbu aj sprchu, kde sme si ulozili veci pocas dna. Pri odchode nam majitel priniesol auto z parkoviska. Za parkovisko sa plati poplatok 7 eur na den, je par minut peso od hotela.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 7. augusta 2023

Skutočne výnimočné
    • Štvorlôžková izba Standard
    • 6 nocí

Privítal nás majiteľ hotela, vysvetlil, čo a ako, poradil, kde čo nájdeme, kde sa dobre najeme. Čakala nás vychladená izba, čo bolo super po dlhej ceste. Raňajky bohaté formou švédskych stolov. Izba čistá, útulná. Hotel je mimo turistickej uličky, teda nebol hluk.

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 7. septembra 2022

Skutočne výnimočné
    • Dvojlôžková izba Economy
    • 6 nocí

Bez negatívneho hodnotenia .

Do hotela sme prišli neskoro večer. Majiteľ hotela Marco nás pozdravil na druhý deň pri raňajkách, ktoré boli neuveriteľné. (Podávavajú sa až do 11:00. Na výber boli džúsy, káva, čaj, mlieko, cereálie, koláče, praženica, varené vajíčka, párky a slaninu, domáce talianske pečivo, údeniny a syry, chlieb, žemle, ovocie jogurt). Marco vedie hotel s rodinou a hosťom sa venuje celý deň. Ponúkol nám aj zľavy na lehátka, do reštaurácie. Marco je veľmi ochotný vždy pomôcť a poradiť. Skvelý človek. Izby sú síce menšie, ale upratované každý deň. Každý deň aj vymenené uteráky doplnené hygienické potreby. Ak bude príležitosť radi sa vrátime. Marco ďakujem za všetko. Lokalita blízko pláže dobrá dostupnosť do mesta. We came to the hotel later at night. The owner of the hotel came to say hi right on the next day while having breakfast, which was unbelievable by the way. (They are held till 11 am. You´ve got a lot of choices for breakfast, from cereals, and homemade pastry to bacon and eggs, you can find pretty much everything and anything you need for breakfast). Marco and his family are taking care of their customers all day every day. He even offered us a discount for sunbeds and a restaurant. Marco is always happy to help. Great man. The rooms are rather smaller but cleaned every day, along with changed towels and hygiene products. We´d love to come back someday if there´s going to be an opportunity to do so. Marco, thank you for everything, we loved it there.

Termín pobytu bol september 2022