2. Olaszország hotelértékelések
  3. Campania nyaralóértékelések
  4. Nápoly nyaralóértékelések
Olaszország Nápoly Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Melì Értékelési pontszám: 9,7

„Tiszta, tágas lakás. Nagyon jó az elhelyezés. A tulaj nagyon segítőkész és rugalmas. Csak ajánlani tudom mindenkinek!”

• Valentino luxury suites Értékelési pontszám: 7,9

„A szoba tényleg olyan, mint a képekeken, nagyon szép, kényelmes. Központi hely közelében van. A jakuzzi nagyon jó volt, a fürdőszoba kicsi, de jól felszerelt, és volt egy kis hűtő is a szobába. Mi csak 1 éjszakát töltöttünk itt.”

• Relais Castel Nuovo Értékelési pontszám: 9,3

„Fantasztikus tulajdonos, közvetlen.”

• Sebeto Duomo Értékelési pontszám: 9

„A lakás a belváros közepén helyezkedett el, így gyalogosan szinte minden bejárható volt. Nagyon tágas volt, négyen kényelmesen elfértünk. A lakás nagyon jól felszerelt. Volt mosógép, mikro, vasaló, vasalódeszka, ruhaszárító, kávégép, kávé bekészítve. Külön szoba, külön klímával. Az ágyak kényelmesek voltak. Az épület aljában kávézó/pékség található, ahol nagyon finom péksütik és reggeli volt. Az első reggelire a szállásadó vendégei voltunk. Késett a gépünk egy órát, de Alice kijött értünk a reptérre és megvárt minket, még így is. A transzfer természetesen külön díj ellenében történt meg.”

• Casa Pausis Értékelési pontszám: 9,4

„A kilátás mindent vitt:) A 140-es busz a ház előtt áll meg, a lakás egy téren van az 5.emeleten. A lift régi, kicsit macerás. A szomszéd néninek van egy ugatós kutyája, de az ugatása nem hallatszik be a lakásba, csak a lépcsőházba, a néni nem szereti a hangoskodást az erkélyen. A Kis boltok és a 3 strand, ( az egyik szabadstrand ) a közelben 10 percen belül gyalogosan elérhető. Mi a Bagno Idealt próbáltuk ki, 12 euro a belépő és a napágy:)”

• Atri Guest House Értékelési pontszám: 9,2

„Ízlésesen kialakított, szép szállás, minden kényelmi funkcióval. Konyha jól használható, még mosógép is van, ami külön jó pont. Szúnyogháló is szolgálja a kényelmet. Az ágy az én ízlésemnek kicsit puha volt, de nyilván van, aki épp ezt szereti. Az ágyban közös takaró, ami Olaszországban gyakori. A szállás a város legnyüzsgőbb részén helyezkedik el, sok látványosság 10-20 perc sétával elérhető, de a többi is max. 30-40 perc gyalog. Metrómegálló 10 percre. A közelben remek pizzériák vannak ( közvetlenül az utcában kb. 5 házzal lejjebb volt a kedvencünk: pizza elvitelre ott helyben megvárható ), halboltok és zöldség üzletek. Kis élelmiszer bolt, ahol mindent be tudtunk szerezni , a szállással szemben ( még növényi tejeket és gluténmentes termékeket is ). A szállásadó minden kérdésre, igényre válaszolt.”

• LA CASA DI SANTA' Értékelési pontszám: 9

„A szállás tiszta, felújított.”

Nápoly 30 legjobb nyaralója

219 287 nyaralókról szóló értékelés a Booking.com oldalán