2. Olaszország hotelértékelések
  3. Lombardia hotelértékelések
  4. Tremezzo hotelértékelések
Olaszország Tremezzo Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Casa Fantasia Értékelési pontszám: 8,9

„Jól felszerelt, jó helyen lévő nagyon csendes apartman barátságos házigazdával. Parkolás az udvarban minden nehézség nélkül. Csak ajánlani tudom a szállást.”

• Hotel La Perla Értékelési pontszám: 9,4

„Nagyon kedves és szolgálatkész személyzet, tökéletes tisztaság, jó hangulatú kis hotel.”

• Hotel Bazzoni Értékelési pontszám: 7,6

„Jobb szobát kaptunk, mint amit foglaltunk, a reggeli nagyszerű és bőséges volt. Elhelyezkedése tökéletes volt, buszmegálló és a hajókikötő is az épület előtt volt.”

• Hotel La Perla Értékelési pontszám: 9,4

„Ez az egyik legjobb szálloda ahol valaha voltunk! Gyönyörű helyen, mesés kilátással! A szobában az ágyból ráláttunk a tóra. Olyan érzés az egész, mintha egy filmben lennénk! Igazi DOLCE VITA hangulat! A tulajdonosok üzemeltetik a hotelt. Eszméletlen kedves mindenki. Minden a vendégek kiszolgálásáról szól. A reggeli nagyon finom, és az ahol felszolgálják az mesebeli! Mi, ha tehetjük biztosan vissza fogunk térni többször is! Köszönünk mindent a vendéglátóknak!”

• Hotel La Perla Értékelési pontszám: 9,4

„Kiváló vendéglátás. Itt minden rólunk szól, lesik minden kívánságunkat. Gyönyörű panoráma, kellemes környezetben. Kényelem, nyugalom, pihenés, kikapcsolódás. Kell e ennél több?”

• ANGELO Loft Értékelési pontszám: 9,3

„Nagyon jó lokációja van a szállásnak. Közelben kávézó, pizzéria, hajóállomás. A szállás mindennel felszerelt, a parkolás is megoldható ingyenesen bár néha keresni kell a helyet. Eliza nagyon kedves és segítőkész volt.”

• Hotel Bazzoni Értékelési pontszám: 7,6

„Csodás kilátás a tóra! Közel van a hajó kikötője és a buszmegálló is. Ár érték arányban szerintem nincs jobb választás. A reggeli bőséges, bár zöldséget nem nagyon találtunk. A bár sokáig nyitva van és nagyon kedves a bár személyzete. A saját medencében kellemes a hűsölés.”

• Hotel Bazzoni Értékelési pontszám: 7,6

„Elhelyezkedés, Személyzet, Kilátás a tóra”

• Hotel Bazzoni Értékelési pontszám: 7,6

„Kiváló reggeli, a tóra néző teraszon”

• Hotel La Perla Értékelési pontszám: 9,4

„Minden tetszett. Így kell szállodát vezetni. Rendkívül kedves, segítőkész, de nem tolakodó személyzet. Kifogástalan tisztaság az egész hotelben, mindenre maximálisan odafigyelnek. A teraszról csodálatos kilátás a tóra és a hegyekre. Változatos, ízletes reggeli. Szeretnénk még visszatérni!”

Tremezzo 30 legjobb szállodája

8 439 Booking.comos hotelértékelés alapján