Idi na glavni sadržaj
  4. Recenzije hotela na destinaciji Padova
Italija Padova Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

Nedavne recenzije

• B&B Hotel Padova Ocena gostiju: 8,2

„Dobili smo tačno ono što smo očekivali i što smo platili. Osoblje je prijatno, susretljivo i dobro informisano. Spremačica je čistila svaki dan što je veoma prijatno iznenađenje. Bilo je dovoljno prostora za besplatno parkiranje. Od supruge i mene preporuka.”

• DC HOTEL INTERNATIONAL Ocena gostiju: 8,5

„Lokacija, čistoća, doručak i osoblje. Lokacija hotela je idealna za goste koji dolaze kolima, zato što ne morate da zalazite u centar grada. Do železničke stanice ima petnaestak minuta kolima, do centra desetak, a postoji i autobusko stajalište ispred hotela odakle autobus ide direktno do železničke stanice. Hotel je uredan, čist, spremačice su čistile sobu i menjale peškire svakog dana. Doručak je na bazi švedskog stola, sa velikim izborom hrane. Osoblje veoma ljubazno, spremno da pomogne sa savetima za obilaženje znamenitosti.”

• „Blizina centru grada.”

• Hotel Sagittario Ocena gostiju: 8,5

„Jednostavnost i pristojan doručak. Ljubazan recepcioner ali vrlo neljubazna servirka za doručkom.”

• Hotel Patavium Ocena gostiju: 8,9

„Jako dobro, sobe divne sa terasama, doručak prekrasan. Obezbijeđen parking i hotel je blizu grada.”

• M14 Hotel & Spa Ocena gostiju: 7,8

„Lokacija. Radno vreme recepcije. Cistoca.”

20 najboljih hotela na destinaciji Padova

na osnovu 103 920 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu