2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Liguria
  4. Comentarii despre hoteluri în Monterosso al Mare
Italia Monterosso al Mare Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel La Spiaggia Scor din comentarii: 8,8

„Locație și servicii foarte bune”

• Hotel Baia Scor din comentarii: 8,6

„Locația pe malul mării-deosebită! Priveliștea de la baie...foarte frumoasă! Micul dejun-variat și bogat. Camerele spațioase și curate. Personalul de la recepție foarte amabil!”

• Hotel Marina Scor din comentarii: 9

„Camere superbe, curatenie si personal prietenos”

• Hotel 5 Terre Scor din comentarii: 8,3

„locație, mâncare, cazare...ne-am simțit bine!””

• Hotel Villa Adriana Scor din comentarii: 8,8

„Camerele sunt spațioase. Noi am ocupat una de tip family room, cu o suprafață foarte generoasă, plăcută și luminoasă. Personalul a fost amabil, am fost întâmpinați și îndrumați cu curtoazie atât la recepție cât și la restaurant, de fiecare dată. Micul dejun este gustos, serviciile ireproșabile. Parcarea este spațioasă. Curtea este foarte plăcut amenajată.”

• Hotel Souvenir Scor din comentarii: 8,7

„Este un hotel mic dar foarte cochet. Desi este situat in Monterosso care este foarte aglomerat este retras si astefel beneficiaza de liniste. Poti lua micul dejun care este foarte bun si variat in gradina daca doresti asta, sau poti savura o bautura preparata la barul proprietatii. Personalul este foarte atent si competent. Locul este foarte curat si primitor. Rar am vazut hoteluri atat de primitoare. Ne-am simtit excelent!”

Cele mai bune 10 hoteluri din Monterosso al Mare