2. Olaszország hotelértékelések
  3. Puglia fogadó- és panzióértékelések
  4. Pulsano fogadó- és panzióértékelések
Olaszország Pulsano Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• B&B Villa Dongiovanni Értékelési pontszám: 9,4

„Kedves szállásadó fogadott. Az apartman tiszta és mindennel felszerelt.”

• Antica Casina B&B di Charme Értékelési pontszám: 9,7

„Nagyon nehéz szavakba önteni, hogy mi az az egy dolog ami a legjobban tetszett a szálláson, azt hiszem, még mindig a hatása alatt vagyunk és hogy ez a hely felülmúlhatatlan. Mintha egy filmbe csöppentünk volna, ami visszarepít kicsit az időben. A szállás eszméletlenül szép. Maga az épületnél, csak a berendezés szebb. Ivana a lehető legjobb szállásadó. Kérni sem tudtam volna jobbat! Az az odaadás, amit a vendégek irányába mutat, az teszi felejthetetlenné az utazást. Nincs olyan, amit ne tenne meg azért, hogy a lehető legtökéletesebben érezzük magunkat. Szeretettel gondolunk vissza erre a helyre és bármikor visszatérnénk ide. Egy csoda.”

• Divina Perla Értékelési pontszám: 9,5

„Nagyon szép, modern épület, nagyon jó medencével. A szoba kilátással a tengerre, hatalmas terasszal kiváló az esti pihenéshez, minden korszerű és ízléses. A házigazda rendkívül kedves és szolgálatkész. Finom, friss reggeli, sok gyümölcs. Autóval pár percre több gyönyörű, fehér homokos strand. Viszonylag közel Puglia nevezetes városaihoz, látnivalóihoz. Csak ajánlani tudom egy jó nyaraláshoz.”

Pulsano 15 legjobb panziója és fogadója

2 127 panziókról szóló értékelés a Booking.com oldalán