3. Lazio hodnocení hotelů
  4. Bagnoregio hodnocení hotelů
Itálie Bagnoregio Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• B&B Del Prato Průměrné hodnocení: 8,9

„Moc milí a příjemní domácí. Vynikající domácí sladká snídaně a káva. Ubytování bylo luxusní, připadali jsme si jako doma :) Děti byly nadšené. Parkování zdarma, dostanete kartičku a můžete zaparkovat na jakékoliv modré zóně.“

• Palazzo Mazzini Průměrné hodnocení: 8,7

„Prostorný krásně zařízený pokoj, milí hostitelé, skvěle vyřešené parkování, společné prostory s plně vybavenou kuchyní.“

• Case di Civita Průměrné hodnocení: 9,4

„Stylové a vkusné ubytování dokreslující atmosféru městečka. Oba pokoje s vlastní koupelnou a toaletou - skvělé. Hostitelka maximálně vstřícná a ochotná. Jedno z nejhezčích míst, která jsme kdy navštívili. A to jak městečko, tak ubytování...“

• Bella Civita Průměrné hodnocení: 9,5

„Elisa byla úžasná a milá! Ubytování krásné, kousek do města, parkování bez problémů 🙂“

• Domus Bononiae Průměrné hodnocení: 8,8

„Autenticke ubytovani s nadhernym vyhledem“

• Vinto House Civita Průměrné hodnocení: 8,6

„Velice hezké, ubytování , zařízené stylovým nábytkem s krásným výhledem. Potěšila nás vychlazená voda v chladící vitríně v pokoji. Káva z kávovaru, který je ve vstupní hale byla výborná. Zařízení společných prostorů, krb i osvětlení, zdůrazňují historii tohoto domu. Navštívit Bagnoregio , bylo mým vysněným přáním, které jsem si splnila. Prožité odpoledne, noc a východ slunce v "kulisách Umírajícího města " byl nezapomenutelný. Ubytování ve Vinto House Civita přispělo k dojmu z tohoto nevšedního místa.“

• Il Vantaggio Průměrné hodnocení: 9,4

„Velice vstřícní a starostliví majitelé, krásně a s láskou zařízené ubytování,pohodlné postele ,připravená snídaně. Dochází vzdálenost k Civita Bagnoregio.“

• La Casetta Madonna di Morciano Průměrné hodnocení: 9

„Prostředí lokalita“

• Bed and Breakfast Bike Průměrné hodnocení: 9,7

„Maximálně vstřícní a ochotní majitelé. Cítili jsme se na ubytování jako doma. Skvělé parkování. Výborný výhled z terasy.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Bagnoregio