2. Indonésie hodnocení hotelů
  3. Bali hodnocení hotelů
  4. Keramas hodnocení hotelů
Indonésie Keramas Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Keramas Sacred River Retreat Resort and Villa Průměrné hodnocení: 8,3

„Krásné a klidné prostředí,výborné jídlo v restauraci,milý personál.“

• Vision Villa Resort Průměrné hodnocení: 9

„Krásný apartmán s dostatkem soukromí a nádhernou venkovní sprchou. Krásné snídaně.“

• Desa Swan Villas & SPA, Keramas Průměrné hodnocení: 8,8

„Desa Swan bylo nejlepší ubytování, které jsme měli na Bali. Jedinou nevýhodou byla nemožnost se vysprchovat přímo u pláže, protože restaurace neměla sprchu. Nicméně restaurace se nachází hned u pláže, jsou zde lehátka a ručníky k dispozici. Měli jsme Villu celou pro sebe s absolutním soukromím. Bazén má nádhernou vodu a designově je toto ubytování jedno z nejnádhernějších. Všude zeleň, villa také čistá, krásná postel a krásná koupelna. Personál byl na nás extrémně milý. Vzdálenosti od pláže se není třeba bát, protože tam mají 2 golfové vozíky, kterými Vás na pláž dovezou. Bylo to úžasné!“

• Desa Swan Villas & SPA, Keramas Průměrné hodnocení: 8,8

„Milý personál, krásné ubytování v soukromé vilce. Jelikož jsme byli ubytovaní v listopadu, nebyl obsazen ani apartmán nad naší vilkou, takže jsme měli opravdu soukromí a celou vilu jen pro sebe. Moře bylo krásně, obrovské vlny,černé pláže. Pro děti nic moc, ale my si to i tak užili.“

• Vision Villa Resort Průměrné hodnocení: 9

„Všechno bylo úžasné, krásné klidně prostředí a milý personal. Mohu jen doporučit!!🌸🙏🌸“

5 nejlepších hotelů v destinaci Keramas