2. Maďarsko hodnocení hotelů

8,8

8,8

8,7

• Hodnocení napsáno: 27. května 2024

Protože jsme v apartmánu prakticky pouze přespávali, tak nám vyhovoval.
    • Apartmán s 1 ložnicí

Trochu více nádobí v kuchyni bychom uvítali.

Lokalita blízko termalu nám vyhovovala.

• Hodnocení napsáno: 27. května 2024

Pes ve vedlejším pokoji.

Všechno bylo dobré, jenom do vedlejšího pokoje se vždy nastěhovali lidé se psem.

• Hodnocení napsáno: 12. května 2024

Lucsony 😁
    • Apartmán s 1 ložnicí

Rozhodně nedoporučuji apartmán č. 3. Přízemí naproti dentistům.🦷 Reklama svítí do pokoje a v noci je velmi nepříjemná. Pozor psi.🐕‍🦺

V Mosonmagyaróváru nejsme poprvé, okolí velmi příjemné a vždy je co poznávat. Ubytování dostačující (na přespání postačí) Na snídaně si lze dojít přímo u ubytování (30m) Termály perfektní, malá, zadní část v rekonstrukci. Doporučujeme pobyt v týdnu kdy není tolik nájezdů. Je prostě větší klídek. Čepují (točí, tlačí) PLZEŇ 👍

• Hodnocení napsáno: 11. května 2024

Prostorný apartmán

• Hodnocení napsáno: 2. května 2024

• Apartmán s jednou ložnicí a společnou kuchyní

Malý prostor pro parkování. Parkoviště neoznačené

• Hodnocení napsáno: 5. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Ubytovani byli čisté, na do těm místě. Kousek od lazni, kousek od centra. Mohli jsme cestovat s pejskem.Hned vedle je příjemná restaurace, kde jsme snidali u poseděli vecer.

• Hodnocení napsáno: 10. března 2024

• Apartmán s 1 ložnicí

Velmi hezké ubytování, kousek od lázní, prostorný pokoj, snadný přístup do pokoje před kód, vše čisté.

• Hodnocení napsáno: 17. února 2024

• Apartmán

Nic zásadního nemohu vytknout.

Byli jsme zde v únoru, v apartmánu bylo teplo, čisto, útulno, je prostorný. Trochu nás zaskočilo francouzské stlaní, ložnice má okna do ulice, při otevřeném okně je trochu hlučnější, kuchyň s rozkládací sedačkou je do dvora, tam hluk z ulice nedolehne. Kuchyň je dobře vybavená. Vedlejší apartmány byly neobsazené, nemohu posoudit, zda při plném obsazení je slyšet hluk od vedle.

• Hodnocení napsáno: 12. února 2024

Apartmán č. 1 je malý, ale v přízemí a teplý.
    • Apartmán s 1 ložnicí

Minule jsme byli v apartmánu č. 11 - a ten nám vyhovoval více. Apartmán č. 1 byl opravdu hodně malý, chybí dřez, chybí větší skříň na kabáty a není, kde sušit plavky.

Lokalita je velmi dobrá, apartmán číslo 1 je v přízemí, takže není třeba chodit do schodů. V apartmánu bylo teplo. K dispozici je mikrovlnka, konvice na kávu, kávovar.

• Hodnocení napsáno: 16. ledna 2024

• Apartmán s 1 ložnicí

Parkování zdarma naproti kavárny, doporučuji nevyjíždět, jelikož je možné, že už nezaparkujete. V pátek a sobotu hlasitá hudba z vinárny. Hosté chodili ven kouřit a posilněni alkoholem byli velmi hluční. Chyběl sušák na ručníky a plavky.

Apartmán č.3 byl čistý, pro dvě osoby dostačující na kratší pobyt. Kuchyňský kout vybaven. Poloha apartmánu blízko do termálu a centra.

• Hodnocení napsáno: 15. ledna 2024

Ok

Neumyté nadobi

Bylo to ok

• Hodnocení napsáno: 13. ledna 2024

Rychlost, spolehlivost

• Hodnocení napsáno: 6. ledna 2024

• Apartmán s 1 ložnicí

Nemám nic co by se mi nelíbilo

KRÁSNÉ ubytovani, vše čisté, super vybavené , blízko thermálu.

• Hodnocení napsáno: 3. ledna 2024

Postel

Poloha

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 3. ledna 2024

Teplý, čistý a dobře vybavený menší apartmán.
    • Apartmán s 1 ložnicí

Domnívali jsme se, že parkování bude přímo v areálu, ale dalo se bezplatně parkovat před kavárnou, přímo sousedící s ubytovacím komplexem. Bylo by fajn mít terasu nebo balkón, ale při kratším pobytu v zimě absence balkónu nevadí.

V apartmánu bylo teplo. Není velký, ale dostačující pro dvě osoby. Kuchyňský kout byl vybaven se vším potřebným pro kratší relaxační pobyt, konvicí, mikrovlnkou, nádobím. Apartmán je jen pár minut chůze od lázní.

• Hodnocení napsáno: 30. prosince 2023

Vše Ok

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 20. listopadu 2023

Rádi se někdy vrátíme hezké a čisté ubytování.
    • Apartmán s 1 ložnicí

Pokud byl někdo na chodbě bylo vše dost slyšet, ale jinak super ubytování.

V blízkosti lázní a centra.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 19. listopadu 2023

• Apartmán s 1 ložnicí

Nebyl slíbený internet v televizi, satelit má jen maďarské programy. V zařízení se ubytovává velmi často mezinárodní klientela (Rakousko, slovensko, Česko) Čekala bych na satelitu i jiné jazyky!!!

skvělá lokalita, dobrý poměr ceny a kvality, blízká kavárna a lázně

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 4. listopadu 2023

• Apartmán s 1 ložnicí

Jedná se o nedávno rekonstruované domy, kde byly původní prostory rozparcelovány do cca desítky malometrážních garsonek kolem 30 metrů čtverečních, jsou tam i nějací další nájemníci (zubař, masérské studio). My byli zatím dvakrát ve dvou různých apartmánech a v obou případech byly vždy vzorně uklizené a čisté, velmi účelně zařízené a pro kratší pobyt naprosto vyhovující. Dvoupostel, koupelna se záchodem, skříň či dvě skříně, menší stolek a stoličky (ikea marius), základní kuchyňka (mikrovlnka, varná konvice, jednoplotýnková indukce, překapávací kávovar, základní nádobí včetně otvíráku na víno ;), lednička). Neškodilo by více úložných prostor, například v posledním apartmánu byl 120 litrový bojler, který zabíral celou velkou skříňku v kuchyni. Pro dva lidi a sprchu by snad mohl stačit i poloviční nebo 80 litrů a nechat volné místo jako úložný prostor. Taky nebylo moc kde sušit mokré ručníky a župany. Ale to už jsou detaily, se kterými se dá fungovat. Dostupná je wi-fi s bleskurychlým internetem, je to minimálně 300 mbs, dále televizor s kabelovkou a desítkami místních i satelitních programů. Apartmán má vynikající polohu pár set metrů od lázní, kam se dá dojít pohodlně za pět, šest minut pěšky. Poloha v centru u hradu je vykoupena problematickým parkováním, které kapacitně nestačí a mělo by sloužit i pro sousední restauraci. Rozhodně je to výborné ubytování s vysokým poměrem výkon/cena v těsné blízkosti lázní.

• Hodnocení napsáno: 30. října 2023

jinak vše v pořádku, rádi se budeme vracet, až budou jiné postele-))
    • Apartmán s 1 ložnicí

vylepšit by se mohly postele, strašně měkké, a je tam doslova slyšet i prd.

snídani jsme měli svoji, lokalita vynikající, vše blízko

• Hodnocení napsáno: 30. září 2023

• Apartmán s 1 ložnicí

Že jsem dostala kód na ubytování až v 15:20 A asi jen díky tomu, že se paní pokojské podařilo dovolat asi majiteli. Mně se to nedařilo. Doporučuji u vstupních dveří závěs, jde z venku hodně světla. Přes den je to dobře, ale večer a v noci to ruší.

V tomto apartmánu č. 3 jsem byla již podruhé, takže jsem věděla, že je vybavený, blízko centra, klidné místo.

• Hodnocení napsáno: 29. září 2023

Poměr cena/výkon naprosto v pohodě - můžu doporučit
    • Apartmán

Byl to podkrovní apartment, takže to bylo místy krapet stísněnější (ale měřím dva metry, takže pro průměrně vysokou osobu to asi nebude takový problém). Okno ložnice bylo do vcelku rušné ulice, kde se proháněla auta i v noci. Také zdi jednotlivých bytů jsou tenké, takže slyšíte vše, co dělají vaši sousedé (v mém případě to byl štěkající pes a chrchlající chlap). A co mě udivilo, bylo to, že když jsem zavřel dveře do ložnice, tak potom nešly otevřít kvůli vypínači světla, který blokoval jejich otevření a nešlo je otevřít, dokud se vypínač nedal do svislé polohy (ani zhastnuto a ani rozsvíceno), aby kolem něj dveře prošly :-) Ty byla asi jediná věc, která mě opravdu rozčilovala.

Všehno proběhlo hladce a přesně podle domluvy, ubytování odpovídalo fotkám, bylo čisté a na potřeby mého pobytu naprosto super. Do lázní to bylo cca 10 minut pěšky volnou chůzí v okolí bylo spousta dobrých restaurací. Parkování bylo také v pohodě.

• Hodnocení napsáno: 17. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Vše bylo v pořádku, ubytování čisté, klimatizace funkční, naprostá spokojenost.

• Hodnocení napsáno: 11. září 2023

• Apartmán s jednou ložnicí a společnou kuchyní

Trochu problém s parkováním.

Cisty prostor, kuchyňka pěkně vybavená.