2. Maďarsko hodnocení hotelů

Málo se doplňovalo jídlo

Wellness v hotelu

• Hodnocení napsáno: 28. února 2022

• Apartmá s terasou

Trochu mě mrzela laxnost některého personálu. U večeře se pití objednává a zpravidla jsme se dočkali obsluhy s dotazem "Co si dáme" až po jídle.

Hotel je velmi pěkný, i když budova je již starší a některé drobnosti by zasloužili údržbu, nebylo to nic zásadního, pouze kosmetika. Byli jsme velmi spokojeni. Hotel je na perfektním místě, za rohem od lázní, ale má i svoji vlastní léčivou vodu a léčebné procedury. Postele velice pohodlné.

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 19. srpna 2021

Hezká dovolená, ale příště raději mimo sezónu.
    • Apartmá s terasou

Zařízení hotelu už je trochu staré. Zůstala mi v ruce klika od koupelny i od pokoje. Terasa spojená s vedlejším pokojem a prostorem pro kouření lidí z celého patra. Vnitřní bazén s lázeňskou vodou špinavý (kůže, vlasy). Asi to bylo tím, že jsme přijeli v plné sezóně a hotel byl plný lidí. Při poslední návštěvě problém s vodou nebyl. Jedna věc co mě opravdu mrzí, i když je to moje blbost, nechala jsem večer u bazénu dětské ručníky - už se nenašly.

Jídlo výborné. Prostředí krásné. Venkovní bazény prostorné. Okolí hotelu spoustu příležitostí na výlety. Terasa u pokoje obrovská. V hotelu je klid i když je u hlavní rušné ulice. Personál je milý.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 15. května 2024

3,0
    Nikdy, už bych tam nejel....Hrůza....
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Úklid pokoje, okno nejde na pokoji skoro vůbec otevřít, špinavý koberec a nevysávají....

Hotel z venku, recepce a wellnes, restaurace.

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 29. srpna 2023

3,0
    Špatné
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Při check-inu, nám vše p. recepční vysvětlit, ukázal a tak jsme se vydali na pokoj do 3.patra (pokoj 302). Po otevření dveří nás ihned zaujala provizorní oprava dveří, která se stala postupem času finálním řešením. Vypadalo to, že buď někdo chtěl pokoj vykrást nebo tam někoho potřebovali vyprostit. Ihned nás upoutala nefunkční klimatizace v prostorách obýváku. Zašli jsme za p. recepčním a o nefunkční klimatizaci mu hned řekli. Bylo nám odpovězeno, že do zítra zajistí opraváře. Opraváře buď zajišťuje do teď nebo je opravář stále na cestě... Další věc, která nás opravdu nemile překvapila až zaskočila byla ta, že při večeři musíte o pití přímo žádat. Servírky nepřijdou samy a nezeptají se co si dáte. Ony samy servírky byla kapitola sama pro sebe. Nevstřícný, neusmějí se. Z našeho pohledu nebyly dámy opravdu na svém místě. Opravdu hrůza. Bylo vidět, že je přímo obtěžujeme tím, že jsme si chtěli něco objednat. Při večerním posezení u hotelového baru jsme čekali i přes 30min než se nás některá z nich přišla zeptat, co si dáme a dalších 20min. jsme čekali než vůbec pití přinesly a tak to bylo každý večer!!! To se nebavím o hudbě, která hrála každý večer před hotelem jak někde na pouti. Toto byla opravdu věc, která se ke 4 hvězd. hotelu opravu nehodí. Zřejmě se jednalo o atrakci pro turisti mimo hotel, aby je nalákali k posezení a poslechu. Ale ti, když se si sedli, tak byli rádi, že do hodiny byli obsloužení. Pokoj také neodpovídal standartu 4 hvězd, hotelu. Rozbité panty u obou šatních skříní, odlepené tapety za postelí, plíseň v koupelně u vany, vyměněné odvětrání v koupelně vč. způsobu jeho montáže, pokálené střešní okno (od prvního dne pobytu) v ložnici, ohmatané zdi, no prostě děs. Vše viz. foto u tohoto hodnocení. Hotel za tuto cenu a jejich služby opravdu nedoporučuji!

Jediné co lze hodnotit kladně jsou večeře. Jídlo bylo velice chutné a po dobu ubytování pokaždé jiné a bylo z čeho vybírat. Snídaně klasika, zde není moc co vymýšlet a inovovat.

• Hodnocení napsáno: 29. června 2023

Termínem pobytu byl květen 2023