2. Угорщина: відгуки про готелі
  3. Veszprem: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Веспрем: відгуки про помешкання для відпустки
Угорщина Веспрем Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Eliza Apartman Veszprém Оцінка за відгуками: 9,6

“Дуже гарна, чиста, затишна квартира. Було тепло, завжди гаряча вода. Чудовий інтернет. І привітний та уважний хазяїн, який зустрів, завів у квартиру і все розповів. Сподобалось, що в самому центрі, біля автовокзалу, звідки можна поїхати в містечка біля Балатону.“

• Jókai Apartman Оцінка за відгуками: 7,5

“Розташування у самому серці міста, під замком. Дуже красиво. Господарі привітні і підтримуючі. Загалом було все добре! Дякую!“

• Central Apartment Оцінка за відгуками: 9,2

“Чудовий господар !!! Зручне місце розташування“

• Galéria Apartman Оцінка за відгуками: 8,9

“Дуже автентично!“

• “Чудове містечко , краєвид з вікна на замок. Привітна господиня ! Можна відпочити у вуличному джакузі з підігрівом !“

• Jókai 19 Vendégház Оцінка за відгуками: 9,3

“Затишно, чисто і комфортно, є все необхідне. Зручне розташування, не далеко від центру.“

• Radnoti Home Оцінка за відгуками: 9,4

“Сучасний дизайн, чисто, затишно“

• Central Apartment Оцінка за відгуками: 9,2

“Ввічливий господар, який чекав на нас на домовлений час. Допоміг нам з багажем, а також розповів про заклали в яких можна смачно поїсти. Зорієнтував по транспорту. Ми з подругою залишилися задоволені )“

• Nosztalgia Apartman Оцінка за відгуками: 9,5

“Комфортна квартира у центрі місця поблизу автовокзалу. Поруч 2 маркети. Близько зуринки автобусів.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Веспрем

на основі 5 025 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com