2. Maďarsko - hodnotenia hotelov
  3. Vesprém - hodnotenia hotelov
  4. Tapolca - hodnotenia hotelov
Maďarsko Tapolca Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hunguest Hotel Pelion Priemerné hodnotenie: 8,4

„Uz starsi hotel ale pohodlny a dobre rieseny.Strava vyborna“

„Vynikajúca strava“

• Hunguest Hotel Pelion Priemerné hodnotenie: 8,4

„Priestranná izba s balkónom,výborné raňajky a ešte lepšie večere,wellness dostatočne velký aj s vonkajším bazénom ktorý je prepojený s vnútorným takže je aj príjemne teplý.Priamy vstup z hotela do jaskyne kde sú lehátka na oddych je naozaj jedinečný!Vonkajší priestor je pekne upravený s množstvom lehátok na oddychovanie.“

• Hunguest Hotel Pelion Priemerné hodnotenie: 8,4

„Pomer ceny a všetkých sluzieb vyborný“

• Cédrus apartman Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi pekné a veľmi dobre vybavené ubytovanie blízko centra. Veľmi sa mi páčilo, že mysleli aj na nášho psíka, ktorému pripravili aj pelech, misky, hračky a maškrty.“

• Hunguest Hotel Pelion Priemerné hodnotenie: 8,4

„- super, boli sme spokojní. V hoteli sa konala zrovna konferencia, bazény a sauny prázdne, v reštaurácii dostatok miesta na sedenie“

• Hunguest Hotel Pelion Priemerné hodnotenie: 8,4

„Hotel sa nám veľmi páčil, pre deti je úplne ideálny, deti sa tam vyžijú. Jedli bolo vynikajúce, veľký výber jedál. Izby útulné, pohodlné postele. Detské herne pre deti výborné, bazény tak isto.“

„Páčila sa nám len strava a program pre deti ostatne 0 bodov“

• Malom Tavi Vendégház Tapolca Priemerné hodnotenie: 4,1

„Smrad a špina.“

• Hunguest Hotel Pelion Priemerné hodnotenie: 8,4

„Strava bola na vysokej úrovni, dostatok zeleniny aj ovocia, veľká ponuka jedál na raňajky aj večere, veľmi ochotní personál. Hotel v tichej časti mesta, pekné historické mestečko je tam na čo pozerať, pekné prechádzky, odporúčam.“

Tapolca: 15 najlepších hotelov