2. Magyarország hotelértékelések
Magyarország Hosszúhetény Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Natur Hotel Kövestető Értékelési pontszám: 8,7

„környezet”

• Natur Hotel Kövestető Értékelési pontszám: 8,7

„Nagyon szuper helyen helyezkedik el a szállás, és a személyzet is nagyon kedves és segítőkész volt. A reggeli teljesen megfelelő volt.”

• Zengő Kincse SPA Vendégház Hosszúhetény Értékelési pontszám: 9,7

„Gyönyörű, esztétikus berendezés. Kellemes, nyugodt környezet. Mindenkinek ajánlom aki egy kis nyugalomra és feltöltődésre vágyik. Mi a földszinti apartmant foglaltuk le, amihez a szauna tartozik. Remek választás volt. A jakuzzit mindkét apartmant lefoglaló vendégek használhatják, ezt egy tábla segítségével megegyezés alapján könnyedén felosztottuk. Semmilyen gond nem adódott ebből. Bátran ajánlom mindenkinek! 🙂”

• Zengő Kincse SPA Vendégház Hosszúhetény Értékelési pontszám: 9,7

„Mi az, ami tetszett? Minden! Szuper igényes környezet, barátságos vendéglátó, nyugodt környéken. Azt hiszem, mindent megkaptunk, amit szerettünk volna.”

• Premium Sustainable Cabins Mecsek Reindeer Értékelési pontszám: 10

„Csúcs minőségi kabinok, minden részletre oda figyelve. Ha valaki aktív programokat szeretne azt is megtalálja a közelben.Túra térképpel is szolgál a szállás. Pécs 15-20 perc autóval. Mi inkább pihenni mentünk így tökéletes volt a szauna és a nagy napsütéses teraszt a madárcsicsergéssel. Tisztaság, bekészített víz és a kávé plusz csillag. Jó megközelíthetőség, kiépített saját parkoló. Köszönjük az élményt még vissza térünk. 😊”

Hosszúhetény 5 legjobb szállodája

428 Booking.comos hotelértékelés alapján