2. HR - komentarji o hotelih
  3. Split-Dalmacija - komentarji o hotelih
  4. Sutivan - komentarji o hotelih
Hrvaška Sutivan Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Lepo urejeno,čisto, plaža krasna in morje izredno čisto.”

• Castel Nonna Franka Ocena: 9,7

“Prijazno ustrežljivi gostiteljici. Balkonček s čudovitim razgledom na zaliv.”

• Apartman Sutivan Ocena: 9,7

“Lokacija je izjemna za vse tiste, ki si želijo mirno preživljanje dopusta na prostem. Na vrtu so obdržali drevesa in uredili grozdno pergolo, kar zagotavlja naravno senco za čez celi dan.”

• Apartman Luš Ocena: 9,8

“Prijetena gostiteljica, prijetno urejen apartma, na dobri lokaciji...”

• “Lokacija je bila v redu, apartma je dokaj blizu plaže, trgovine in centra mesta. Apartma ima vse, kar potrebuješ za nekajdnevni ali tedenski oddih - kuhinja, kopalnica, postelja, terasa, klima. Gostiteljica je bila vedno na voljo za vprašanja preko klepeta.”

• Apartmani Afrodita Ocena: 9,4

“Lokacija je fantastična, zelo blizu plaže, ko je prevroče se hladiš v senčki pri bazenu. Gostiteljica Mila je izredno prijazna in gostoljubna. Organizirala je večer, kjer smo se vsi stanovalci spoznali ob dobri hrani in pijači. To je bil eden lepših mojih dopustov in sigurno se naslednje leto vrnem.”

• Guesthouse Lidija Ocena: 9,3

“Gostiteljica je bila zelo prijazna in gostoljubna. Kuhinja je zelo velika in ima vse kar potrebuješ.”

• Apartmani Afrodita Ocena: 9,4

“Blizina plaze,mesta,v glavnem celotno bivanje v nastanitvi.”

• Manda Ljubetić Ocena: 9,5

“Lep in čist apartma. Prijazni in ustrežljivi gostitelji. Zelo blizu lepe plaže. Toplo priporočam.”

Najboljših 30 hotelov - Sutivan

na podlagi 2.415 komentarjev hotelov na Booking.com