3. Macedonia: відгуки про готелі

9,8

9,3

9,1

• Відгук від 25 вересня 2022

• Тримісний номер з видом на море

Не сподобалося єдине те, що бронювали готель з міні-кухнею, бо син звик їсти домашні страви, а в номері хоча і була електронна плитка, але вона була неробоча. Проте загалом все чудесно!!!

Відпочивали з сином 3р. з 14.09.22 по 21.09.22 р. Все дуже сподобалося. Персонал неймовірний, привітні, щирі і готові допомогти. Дуже чисто. Постіль зручна, білизну і рушники міняли кожен третій день. В номері є чайник, холодильник. У ванній кімнаті є фен, також дають шампунь, вушні палички. При поселенні були 2 пакети чаю і кави, також одна велика пляшка води. Їжа свіженька і смачна. Були яйця варені, жарені, омлет, сосиски, ковбаса 3-х видів, сир, круасан, огірки, помідори, фрукти (кавун, сливи, виноград, груші, абрикоси). Кожного дня різних три види. Була кава і чай, соки апельсиновий (смачний) і вишневий (надто солодкий). Вид з балкона просто неймовірний, бо це не перша лінія, а прямо берегова. Пляж піщаний, вхід у море пологий і море не глибоке метрів 10 у довжину точно. Це було чудово для мого маленького сина. Трьох поверхове приміщення, але має ліфт, тому підійде для людей з дітьми/особливими потребами/похилого віку. Готель знаходиться в самому центрі міста, що дуже зручно. 5 хв. від готелю є магазин Lidl, поряд з готелем є чудове кафе, де можна пообідати. Загалом можу сказати, що це ідеальний варіант за свої гроші. І ще - 3 зірки для такого готелю надто мало, 4* однозначно! Щиро дякую за чудовий відпочинок!♥️

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 4 червня 2022

• Двомісний номер з видом на море

Постійний нагляд персоналу за проживаючими,особливо за сніданком.

Розташування та вирішення персоналом питань пов'язаних з проживанням.

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 24 жовтня 2021

• Чотиримісний номер з видом на море

Дата проживання: Жовтень 2021