3. Macedonia: відгуки про готелі

9,9

9,2

• Відгук від 21 вересня 2023

• Покращений двомісний номер

Чудовий готель з затишною атмосферою. Номер був просторим та чистим, ліжко зручне, є балкон з видом на сад. В саду працює басейн та є зручна зона для відпочинку з лежаками та баром. Власник особисто приділяє увагу кожному гостю. В перший день отримали тарілку фруктів у подарунок. В день виїзду мали змогу поснідати раніше зазначеного часу. Сніданок на літній терасі завжди проходив в компанії симпатичного кота, який поводив себе дуже чемно та привітно.

• Відгук від 28 серпня 2023

Дуже приємний персонал, готовий завжди прийти на допомогу, чисті номера, смачні страви в ресторані в готелі.
    • Покращений двомісний номер

Зручна геолокація, 5 хвилин від моря, поруч є магазини, кафе і нічні клуби.

• Відгук від 23 березня 2023

Чистий готель, привітний персонал. Зручне розташування
    • Покращений двомісний номер

Все точно як на фото, ви отримуєте те, на що розраховуєте. Готель великий, в номері є все необхідне для перебування, дуже чисто та свіжо, на великій та високій кроваті було дуже зручно. З наявним кондиціонером буде комфортно і в теплу і в холодну погоду. Пляж в 400м, супермаркет в 850м від готелю. Окрема подяка персоналу та менеджеру: пішов на зустріч щодо дуже раннього виїзду та ще й організував сніданок! При реєстрації отримали воду, нас пригостили кавою та сіком.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 22 червня 2022

Чудовий готель, чудовий персонал, чудове Егейське море!
    • Покращений двомісний номер

Поруч з готелем знаходяться ящики для збору сміття, котре в літній час, напевно, є джерелом росту популяції мух, що дещо погіршує рівень загального позитиву.

Сучасний дизайн готелю, впорядкованість прилеглої території. Чудовий персонал. Особливо сподобався менеджер Яніс - висококваліфікований працівник, надзвичайно комунікабельний з розвинутим почуттям гумору, володіє кількома європейськими мовами, швидко вирішує всі проблеми, які виникають при поселенні та проживанні в готелі. Такий працівник вартий десятку інших, менш здібних.

Дата проживання: Червень 2022