3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων

9,4

9,7

10,0

• Υποβολή σχολίου: 11 Μαΐου 2024

«Προσεγμένος χώρος για ήρεμη διαμονή!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Πρόκειται για ένα σπίτι με όλες τις ανέσεις. Ο κάθε χώρος είχε το κλιματιστικό του, το ψυγείο του και την τηλεόρασή του. Λιτή και όμορφη διακόσμηση. Πολύ καθαρό και προσεγμένο. Σε 5λ βρίσκεσαι στο Ναύπλιο.

Έμεινε: Μάιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 2 Μαΐου 2024

«Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.»
    • Κατοικία 2 Υπνοδωματίων

Καταπληκτική φιλοξενία. Πολύ καθαρό. Δεν μας έλλειψε τίποτα. Πολύ κοντά στο Άργος, στις Μυκήνες και στο Ναύπλιο. Σε απόσταση 1 λεπτού υπάρχει και φούρνος/ καφέ.

Έμεινε: Απρίλιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 7 Ιανουαρίου 2024

«Εξαιρετική.»
    • Παρέες φίλων
    • Έμεινε 1 βράδυ

Δεν υπαρχει κατι που δεν μας αρεσε. Ηταν ολαα τελειαα

Ηταν ολα τελεια. Πολυ καθαρο σπιτι με ωραια διακόσμηση, ανετο και σε ήσυχη γειτονιά. Η οικοδέσποινα του σπιτιου πολυ φιλική και ευγενική. Το προτείνω σε ολους. Και αν ξαναβρεθω προς τα εκει θα ηθελα να ξαναμεινω σε αυτο το σπιτι.

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 23 Αυγούστου 2023

«Ιδανική επιλογή»
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Κατοικία 2 Υπνοδωματίων

Ήταν η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσαμε να κάνουμε για τις διακοπές μας, 3 ενήλικες για 4 διανυκτερεύσεις. Η τοποθεσία του καταλύματος είναι ιδανική, το Άργος απέχει 2 λεπτά, το Ναύπλιο 5 λεπτά, το Τολό 10 λεπτά. Το σπίτι είναι καθαρό, περιποιημένο, έχει όλες τις ανέσεις και προσφέρει όλα όσα μπορείς να ζητήσεις: από συσκευές και έπιπλα, μέχρι μικρά χρήσιμα αντικείμενα που θα χρειαστείς. Κλιματιστικά, τηλεοράσεις και μικρά ψυγεία στα υπνοδωμάτια, μοντέρνο μπάνιο, άνετο καθιστικό, εξαιρετική κουζίνα, απολαυστικός ο κήπος στην είσοδο του σπιτιού. Υπάρχουν σίτες παντού, οπότε δεν θα έχετε ζήτημα με τα έντομα. Ως λάτρης της λεπτομέρειας, εκτίμησα ιδιαίτερα τα λογοτεχνικά βιβλία που βρήκα σε πολλές γωνίες του σπιτιού και τους κρυφούς φωτισμούς. Όπως επίσης και τις δύο απλώστρες για τα στεγνώσεις ρούχα, έξυπνα τοποθετημένες, μία από μπροστά για το πρωί (όταν ο ήλιος ανατέλλει) και μία στα πλάγια για το απόγευμα (όταν ο ήλιος δύει). Θα είναι η πρώτη μας επιλογή όταν επισκεφτούμε ξανά την περιοχή. Μην διστάσετε λεπτό, θα περάσετε υπέροχα!

• Υποβολή σχολίου: 14 Αυγούστου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Μείναμε πολύ ικανοποιημένοι από τη διαμονή μας. Το σπίτι βρίσκεται σε πολύ κοντινή απόσταση απο το Ναύπλιο, έχει μεγάλη κουζίνα με καθιστικό, τα δωμάτια και το μπανιο είναι πολύ άνετα. Είχε ότι χρειαστηκαμε (καφε, ζάχαρη, σαμπουαν, αφρολουτρο κλπ) και μας κάλυψε όλες μας τις ανάγκες. Η οικοδέσποινα ειναι πολυ γλυκιά και εξυπηρετική και μας έκανε να αισθανθούμε απο την αρχή σαν το σπιτι μας.Θα είναι στις πρώτες μας επιλογές όταν ξανάρθουμε Ναύπλιο και φυσικά το συστήνω ανεπιφύλακτα. Ευχαριστούμε πολύ....😊

• Υποβολή σχολίου: 13 Αυγούστου 2023

«Το συστήνω ανεπιφύλακτα!»

Ήταν όλα άψογα.

Υπέροχο σπίτι, πεντακαθαρο, προσεγμένο, με ευρύχωρα υπνοδωματια και πολύ όμορφο μπάνιο, σε πολύ κοντινή απόσταση από το Ναύπλιο. Όλοι οι χώροι του σπιτιού είναι πολύ άνετοι. Το στρώμα μας άρεσε πολύ, κάναμε ποιοτικό ύπνο σε συνδυασμό με τη βραδινή δροσιά είχαμε μια πολύ όμορφη διαμονή. Στα πολύ θετικά ήταν το ψυγειακι με το νερό στο δωμάτιο, ένα καλάθι με διαφορά φαγώσιμα (κυρίως για πρωινό) στην κουζίνα και ένα συρτάρι γεμάτο με διάφορα όπως ζάχαρη, τσάι σε ατομικές συσκευασίες. Το σπίτι έχει και μια πολύ μεγάλη αυλή που δυστυχώς δεν ευχαριστηθηκαμε γιατί έπρεπε να φύγουμε. Το συστήνω ανεπιφύλακτα και σίγουρα όταν επισκεφθούμε πάλι την περιοχή θα το επιλέξουμε.

• Υποβολή σχολίου: 27 Μαΐου 2024

• Παρέες φίλων