2. Recenzije hotela u državi GRE

9,1

• Besplatan WiFi

8,8

100% proverene recenzije

Pravi gosti. Pravi boravci. Prava mišljenja.

Pročitajte više- otvara prozor za dijalog
Napišite recenziju

Prikazano 1 – 1

• Ocenjeno: 9. septembar 2023.

1,0
    Veoma loš
    • Putovanje iz razonode
    • Par
    • Apartman sa 1 Spavaćom Sobom
    • Boravak od 1 noćenja
    • Poslato mobilnim

U Ttikalu smo došli nakon oluje, (nismo uopšte znali da je i ta regija pogodjena jel idemo sa odmora, pratili smo vesti o poplavama u Grčkoj ali nam je promakla informacija da je i ova regija pogodjena olujom), zatečeni i užasnuti sta se desilo gradu i ljudima. Apartmanu nismo mogli prići jel je okolo poplava. Pozvali smo vlasnicu, tekla nam je da ostavimo auto na suvom i dodjemo peške. U nepoznatom gradu, delimično poplavljenom, i upozorenjima o novom nevremenu bili smo zbunjeni i neodlučni, šta da radimo da li da ostajemo. Pozvali smo je opet, nije se javila. Odlučili smo da ne ostajemo u gradu. Poslali smo poruku da necemo dolaziti, odazvala se sutradan. Smatram da smo morali biti obavešteni o stanju u gradu i poplavljenoj ulici a kako se to nije desilo bar smo trebali dobiti resenje kako da dodjemo do apartmana i gde je bezbedno da ostavimo auto. Ovde je ljudski faktor zakazao i to jako! Da, desila se velika nesreca Grčkoj i njenim stanovnicima ali ovo je vaš posao gospodjo Sofia, trebali ste se ga polje odraditi. Mnogo mi je žao sto se u Grčkoj ovako nešto desilo, ne ponovilo se nikad , nigde!

Trikala

Gost je boravio u periodu: septembar 2023.

Prikazano 1 – 1

Vraćamo razliku u ceni
Vraćamo razliku u ceni
Niske cene • Bez troškova rezervacije • Našli ste jeftinije? Refundiraćemo vam razliku!