2. Grécko - hodnotenia hotelov

9,6

7,1

• Ohodnotené: 19. októbra 2023

• Jednotlivec
    • Jednolôžková izba s vlastnou kúpeľňou
    • 12 nocí

Nenasla som ani jednu vec na vytknutie, alebo na zlepsenie. Takto by sa mali spravat podnikatelia.

Pacila sa mi lokalita. Kazdy den upratovanie, vsetko ciste, vsetci mily, napomocni vo vsetkom. Cestujem velmi casto, ale bola so mimoriadne spokojna. Urcite pojdem do tohto hotela znova.

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 27. septembra 2023

Vynikajúci malý rodinný hotel. Majitelia vždy priateľský a napomocný.
    • Trojlôžková izba
    • 5 nocí

Nastavenie teploty vody v sprche bolo komplikované, vzhľadom na to, že na rovnakej polohe páky ste mali pokaždé inú teplotu vody.

Raňajky boli vždy vynikajúce a dokonca posledný deň ubytovania kedy by sme už raňajky nestihli, lebo sme museli byť skoro na letisku, milý majiteľ hotela si privstal aby nám spravil skromné raňajky, aby sme necestovali hladné.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 17. augusta 2021

8,0
    Veľmi dobre
    • Izba s 2 oddelenými posteľami

Ochotní a milí personál. Výborné raňajky.

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 27. júla 2021

9,0
    Super
    • 14 nocí

Hotel je v príjemnej, pokojnej ulici. Žiadne rušenie nočným, či ranným hlukom sa nekonalo. Majitelia Mike a Stefanos, veľmi prívetivo, ochotne vždy poradili, kde, sa čo nachádza a je dobré si na Rodose pozrieť Klíma vynikajúco fungovala a chladila rýchlo priestor na príjemnú teplotu, čo bolo super najmä po návrate z pláže, či prechádzky v okolí. Blízko sú zastávky autobusov, supermarkety, taverničky, požičovne aút, motoriek. Raňajky boli každý deň výborné, podľa želania a vždy veľmi sýte. Okrem iného, vždy perfektná káva, grécky jogurt s medom, džem, nutella, maslo, croissant,.... . Výborná bola, možnosť večerať priamo v hoteli. Vybrať si z ponuky bolo ťažké. V ponuke boli vždy aj čerstvo pripravené grécke jedlá. Super mousaka, stifado, steaky a iné .... a sladká bodka - vychladený melón, zmrzlina, či koláčik nikdy nechýbali. Majitelia zorganizovali pre hostí aj príjemné večerné grilovanie za primeranú cenu. Večer bolo možné stráviť i v hotelovom bare pri špeciálnom osviežujúcom ovocnom koktaile . Veľmi príjemná bola možnosť spraviť si tiež v apartmáne kávu, čaj, využiť chladničku na drobné občerstvenie. Super bolo, že majitelia ochotne vybavili pre nás výlet loďou na ostrov Symi. Páčil sa nám blízky kostol Sv. Nektaria, ktorý bol vždy večer pekne osvetlený, priestor pred kostolom upravený, s lavičkami.

Termín pobytu bol júl 2021

• Ohodnotené: 6. júla 2021

• 7 nocí

Toto ubytovanie môžem len vrela ďalej odporúčať. Raňajky boli vynikajúce, a vždy sme dostali čo sme chceli, rovnako aj večere, hoci sa nám niekoľkokrát podarilo prísť neskôr, neodmietli nás obslúžiť a vždy nám vyšli v ústrety, keď sme potrebovali poradili. Personál bol milý, vždy sa s nami porozprávali, prípadne odporučili kam sa vybrať. Skvelé!

Termín pobytu bol júl 2021

• Ohodnotené: 12. septembra 2023

• 5 nocí

V tomto hoteli sme mali veľmi úžasný pobyt. Izby boli pekné, stále čisté, rovnaké ako na fotografiách. Jedlo bolo vynikajúce, široký výber jedál, až sme si nevedeli vybrať. Majitelia boli ÚŽASNÍ, velmi napomocní, veľkorysí, snažili sa nám vyhovieť vo všetkom, tak aby bol náš pobyt ešte lepší. Ak sa rozhodujete stráviť svoju dovolenku na Rhodose; určite odporúčam tento hotel pre Váš pobyt.

Termín pobytu bol september 2023