3. Attyka – opinie o hotelach

8,4

8,3

• Ocena dodana: 6 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Trochę brakowało lampek nocnych do czytania, niestety słychać też ulicę, ale to już kwestia lokalizacji

Pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane, bardzo wygodne łóżko, dobre śniadanie, bardzo grzeczny i pomocny personel, sprawnie działająca klimatyzacja (byliśmy na przełomie grudnia i stycznia, więc wieczorem korzystaliśmy z opcji grzania) Przyjemna dzielnica, w odległości spaceru od wyjątkowego kompleksu SNF,

• Ocena dodana: 14 listopada 2023

Bardzo dobry stosunek ceny to lokalizacji, dobra baza wypadowa do zwiedzania Aten i okolicy
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Trochę głośno od ulicy, sam hotel jest mało atrakcyjny wizualnie, jednak jako baza wypadowa do zwiedzania Aten i okolicy nadaje się w sam raz.

Prosty hotel położny ok 5km os stacji metra Fix, gdzie można szybko dotrzeć samochodem i zaparkować w garażu podziemnym, który jest wyjątkowo tani, a dalej już do miasta na piechotę lub metrem. Tak więc ogólna lokalizacja hotelu jest dobra, a jego okolica bezpieczna. Pod hotelem można bez problemu zaparkować samochód na ulicy, nie ma tam żadnych opłat. Reasumując hotel spełnił moje oczekiwania względem lokalizacji, możliwości bezproblemowego zaparkowania samochodu, a także ceny.

• Ocena dodana: 11 września 2023

Blisko, czysto, z klimatyzacją. Polecam.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Zdecydowanie największym atutem była lokalizacja, wszędzie było blisko. Super śniadanie w formie bufetu, w pokoju było czysto, codziennie sprzatne plus klimatyzacja.

• Ocena dodana: 2 września 2023

Dobra baza w Atenach
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Fajnie, że był balkon z krzeslami i stolikiem, ale niestety cały czas była na nim wielka kałuża (prawdopodobnie od klimatyzacj).

Różnorodne śniadania (na słodko i na słono,na ciepło i na zimno), które były dostępne już od 7:00, hotel był czysty. W pokoju była lodówka, czajnik, klimatyzacja i dostępny środek na komary. Jest to dobra baza wypadowa do centrum miasta, ale też do mariny/portu/plaży. Hotel warty polecenia na pobyt, po prostu nie należy oczekiwać więcej niż te 2 gwiazdki, które ma ;)

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2023

Pobyt uważam za udany. Czyste łazienki, pyszne śniadanie - tego oczekiwałem.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Śniadania jak w każdym polskim domu - różnego rodzaju zestaw szynek, ser, warzywa. pyszna kawa, płatki śniadaniowe czy soki. Hotel położony blisko punktów docelowych naszego wyjazdu.

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2023

Bardzo intetnsywny jeśli chodzi o zwiedzanie i relaks
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

brak owoców, brak pełnoziarnistego pieczywa, standardowej jajecznicy, mały wybór wędlin, tylko dwa smaki herbaty do wyboru

Śniadania typowo greckie bez praktycznie zmiany menu. Kilka rodzajów białego chleba biały. Bardzo dużo rodzajów lokalnych ciasteczek na słodko lub z innym nadzieniem

• Ocena dodana: 23 maja 2023

Dość budżetowy pobyt na 1 noc
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Kawa, a raczej coś kawopodobnego - przyzwoity ekspres naprawdę nie jest dużą inwestycją, a na przykład dla mnie to jedno z podstawowych kryteriów oceny. No i, zwłaszcza w trakcie sezonu na pomarańcze, podawanie do picia czegoś pomarańczopodobnego też nie podnosi oceny.

Śniadanie - kawa typu brązowa woda z kontenera, ale jedzenie OK i dość duży wybór, chociaż niezbyt wysoka półka. Pokój OK raczej mały, czysty, z balkonem na wewnętrzne podwórko. Klimy nie włączałem bo było zimno. Okolice hotelu niezbyt turystyczne (bloki/ biura) chodziło bliskość do doku repliki triery Olympias (ok. 20 min na piechotę). Muzeum morskie około 15 min. na piechotę. Parking pod hotelem na ulicy, bez większego problemu z miejscami. Recepcja całodobowa, mój przyjazd około 01.00 w nocy bez żadnego problemu.

• Ocena dodana: 17 listopada 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Obsługa hotelowa zostawiła klucz podczas sprzątania i niezamknięty pokój - było ryzyko, że nas ktoś okradnie. Uczestniczyłem w maratonie. Miałem wyjazd przed porą śniadania. Pani w recepcji potraktowała mnie dość niemiło, gdy poprosiłem o wcześniejsze śniadanie. A wystarczyło zaproponować jakiś pakiet śniadaniowy na wynos. Słabo z miejscem do parkowania auta. Ale to Ateny. Wszędzie tak jest, chyba, że hotel ma parking podziemny.

Śniadanie 7/10 - smacznie, choć bez cudów. Pokój 7/10 - ciut ciasny, ale czysty, meble ok. Wi-fi 8/10 - mocne, nie zrywało.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2022

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jestem zadowolony
    • Pokój jednoosobowy

klimatyzacja trochę głośna, śniadania dość monotonne (codziennie to samo) choć smaczne

polecam, cicha okolica, blisko do komunikacji miejskiej, wifi bez zarzutu, codziennie sprzątany pokój, codziennie wymieniane ręczniki, klimatyzacja w pokoju

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2022

bardzo udane wypoczynek
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Jedyny minus to brak sztućców, talerzy i czajnika w pokoju. można oczywiście skorzystać ze wszystkiego w kuchni na dole, ale wiadomo. byłoby wygodniej mieć to pod reka. Można poprosić na portierni o takie zestaw i dają bez problemu, ale sprzątaczka na drugi dzień zabiera to z powrotem :)

bardzo duży balkon w pokoju, na prawdę dobre śniadania. każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie

• Ocena dodana: 15 października 2021

Fajne miejsce na przedłużony weekend w Atenach.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Nie było w pokoju zestawu do parzenia kawy i herbaty, który był w ofercie. Podobno to ze względu na rządowe ograniczenia anty-COVID-owe. Ale można było poprosić o herbatę na recepcji i przynosili do pokoju.

Śniadanie bardzo przyzwoite. Lokalizacja w miarę blisko do publicznego transportu. Dużo ciekawych restauracji w okolicy. Blisko do morza. Dojazd MPK-iem do centrum Aten bezproblemowy. Bardzo czysto w pokojach. Ręczniki zmieniane codziennie.

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2023

To tylko moje spostrzeżenia .sorry.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Nie podobała mi się obsługa w recepcji hotelowej i kuchni, traktują gości jak intruzów Kucharka jak wychodziła na salę to ze złością wymieniała puste półmiski,,żadnej uprzejmości a zwłaszcza Pani w recepcji ,wredna zołza. Pomylili pokoje ,jak upomnieniami się o inny to z wielkim żalem dała klucz i nawet nie przeprosiła. Aż nie chciało się do niej iść i o coś zapytać ,czekaliśmy aż będzie ktoś inny.Jedzenie takie sobie ,codziennie to samo i żadnych świeżych regionalnych tylko wszystko kupione w Lidlu .Podczas 7 dyniowego pobytu owoce były tylko raz a przecież mają tak dużo swoich smacznych owoców ,nie importowanych. Pisze w tem sposób bo pracowałam w recepcji i wiem na czym ta praca polega ,często też pomagałam w obsłudze podczas posiłków. Nie boje się stwierdzić że nie dziwię się że ten kraj prawie zbankrutował, jeśli ludzie nie szanują swojej pracy , chodzi mi o to że jeśli coś robisz to rób dobrze i pracujac w takim miejscu to Ty jako pracownik jesteś dla gości a nie goście dla Ciebie , dzięki gościom masz pracę i pieniądze na życie .Pan w kiosku obok był bardziej uprzejmy niż obsługa w hotelu . Przepraszam.jesli.kogos uraziłam ale taka jest moja opinia .Jeśli chodzi o pokoje wszystko jest ok jak na tyle gwiazdek , pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane , klimatyzacja działa. Widok z balkonu taki sobie bo z tyłu hotelu na zarośnięty nieogarnięty ogród , a prosiłam o pokój z widokiem na morze i na wyższym piętrze , no ale cóż po co pytać i prosić jak im się tam nie chce dogodzić gościom, żeby kiedyś jeszcze do nich wrócili. Dobrze że lubię śpiew cykad to późnym wieczorem wypicie lampki wina na balkonie bylo przyjemnością ,chociaż tyle dobrego .Przez cały pobyt nawet nikt nie zapytał czy wszystko ok, czy może w czymś pomóc .MASAKRA.

• Ocena dodana: 25 listopada 2023

• Ocena dodana: 10 listopada 2023