3. Dodecanese hodnocení hotelů

9,1

5,9

• Hodnocení napsáno: 27. května 2024

• Rodinný pokoj s výhledem na bazén

V hotelu mi chyběla možnost využít pračku. Ale to jenom protože mám malé děti. Chápu, že pro normálního člověka není problém přežít pár dní bez pračky.

Úplná spokojenost. Byli jsme s dětmi 2 a 3 roky. Bylo to příjemné klidné místo, děti si tam v klidu pobíhali a neměli se kam ztratit. V hotelovém obchůdku měli všechno, co byste mohli na dovolené potřebovat. Nebyl tam žádný extra program pro děti, ale to jsme ani nevyhledávali.

• Hodnocení napsáno: 15. května 2024

• Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na bazén

Pokoj jsme měli umístěny v suterénu a tudíž jsme měli přístup k vlastnímu bazénu. Byly zde cítit odpady a občas to bylo velice nepříjemné. Moře v této lokalitě nic moc. O čisté ručníky jsme si museli říct, postele za celý týden nebyly převlečené. V noci jsme si topili klimou, na začátku května nejsou teplé noci. Byla nám pod prostěradlem zima.

Cenově přijatelný hotel, měli jsme zaplacenou snídani. Stále se opakující nabídka, ale dá se najíst. Personál příjemný, okolí nic moc, měli jsme auto a jezdili jsme po ostrově.

• Hodnocení napsáno: 14. května 2024

Jen drobná vada, v určitém místě ubytování šel cítit odpad - kanalizace.

Krásný hotel s bazénem, blízko i pláž. Ubytování hezké, čisté,postele pohodlné. Personál skvělý, usměvavý a ochotný. Snídaně formou švédských stolů,jídlo chutné. Jinak velká spokojenost. Ostrov je krásný. Doporučujeme

• Hodnocení napsáno: 14. května 2024

• Rodinný pokoj s výhledem na bazén

Hotel moc pěkný, skvělý bazén s barem, výborná restaurace se skvělými jídly. Měli jsme k dispozici auto, což je v této lokalitě vhodné, v samotném okolí není moc živo s obchůdky apod.... Autem jsme mohli každý den poznávat krásné okolní pláže a nádherné město Lindos.

• Hodnocení napsáno: 29. dubna 2024

Krásný hotel za výbornou cenu hlavně mimo hlavní sezónu

- Pravidelně úklid byl pouze na spodních postelích, horní postel-palanda byla uklizena, až když jsem o to uklízečku požádala. - Byli jsme tři a na pokoji byli jen dvě přikrývky( deky). Prostěradla jako přikrývka v dubnu nestačila. Recepční už další deku neměla, tak nám aspoň dala přehoz přes postele, který také posloužil k zakrytí. - Moře nebylo moc čisté, bylo v něm hodně chaluch, jezdili jsme na jiné pláže

Hotel překonal mé očekávání, na fotkách nevypadá tak dobře, jak ve skutečnosti je. V hotelu jsme strávili jedna dospělá osoba a dvě děti celkem pět nocí 24.-29.4 . 2024 za krásných 4800 Kč. - recepční byly všechny milé a snaživé - management byl stále v pohotovosti se věnovat zákazníkům, byli to šarmátní muži a bylo vidět, že je jejich profese hodně baví - animační program byl zajímavý a animátor Omar byl skvělý bavič - bazén byl stále pěkně čisté a velmi udržovaný - bylo velice dbáno o to, aby prostředí hotelu vypadalo velmi dobře, každý den se o to snažila četa uklízečů a zahradníků

• Hodnocení napsáno: 16. dubna 2024

Na hotel s *** naprostá paráda. Moc děkujeme a doporučujeme😊

Jediné co bychom vytkli byl úklid pokoje, na zemi zůstával nepořádek a pavučiny (bohužel i pavouci), ale nic strašného. Doporučuju vzít si sebou něco proti komárům, případně se dá koupit i v obchůdku co je v hotelu, je jich tam opravdu hodně.

Ubytování bylo skvělé. Personál byl moc milý a vždy usměvavý. Lokalita taky super, pokud plánujete výlety po ostrově. Jinak pláž u hotelu nic moc ale o kousek dál se dají najít krásné pláže (tak 10 minut autem). Kolem hotelu toho moc není ale na druhou stranu je tam klid. Dostali jsme pokoj se sdíleným bazénem a to byla naprostá paráda (dalo se koupat i teď v dubnu). Jídlo bylo vynikající a docela slušný výběr.

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2023

• Rodinný pokoj s výhledem na bazén

Řešení sprchového koutu, bez zástěny a sprchou pouze shora byla voda všude

Bazén, restaurace, blízkost pláže, čisté a klimatizované pokoje

• Hodnocení napsáno: 22. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a výhledem na bazén

Byla tady docela velká klientela z ĆR, tak bychom očekávali trochu češtiny ze strany personálu.

Byli jsme velmi spokojeni, dobré jídlo, vstřícný personál i ubytování.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 11. května 2023

Hotel se skvělou hodnotou za peníze.
    • Rodinný pokoj s výhledem na bazén

V okolí hotelu toho moc není krom dalších hotelů co se rekonstruují. Doporučuji mít auto. V okolí pár kilometrů jsou hezčí pláže než ta co je v bezprostřední blízkosti hotelu.

Velmi hezký hotel, který prošel nedávnou rekonstrukcí. Jednoduché, ale hezké pokoje. Skvělý bazén a zahrada kolem hotelu. Velmi hezká nově zrekonstuovaná restarurace. Jídlo velmi dobré. Měli jsme snídaně + večeře. Vždy si člověk přišel na své. Jednou týdně vždy řecké speciality na večeři. Neskutečně ochotný personál. Management si dává záležet na tom, aby vše bylo 100%.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 28. dubna 2023

Příjemný hotel s milým personálem
    • Flexibilní pokoj (1 pobyt v různých pokojích)

Prosklená sprcha přímo z ložnice (takže vhodné spíš jen pro páry a pro rodinu), umyvadlo hned vedle postele. Výrazně svítící rušivá světla v noci na stropě a zdi pokoje. Okolí hotelu je z velké části staveniště, tudíž po cestě k moři jdete blátivou cestou. Pláž kousek od hotelu byla neupravená a špinavá, ale bylo vidět, že se připravuje na sezónu.

Nový hotel v příjemných zahradách s pěkným bazénem. Velmi milá obsluha jak na recepci, tak v restauraci. Fajn snídaně i večeře. Kousek k moři. Krámek v hotelu. Terasa s výhledem na bazén. Animace, které jsme ale nevyužili. Skvělý poměr kvality a ceny.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 26. dubna 2023

Snidane vyborne

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 3. října 2022

Splnilo očekávání

Přes rezort je to dál k moři. Jídlo odpovídalo 3hvězdičkám

Byli jsme v září - málo lidí na pláži. Hezky zrekonstruovaný pokoj.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 29. září 2022

• Rodinný pokoj s výhledem na bazén

Kvalitni strava formou light all inclusive, pekny bazen a blizko k moři, poměrně hlucna vecerni ( spíše nocni) reprodukovana zabava.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 18. června 2022

• Třílůžkový pokoj Superior

Místní pláž

Klidná lokalita Pěkná zahrada s bazénem Výběr jídla

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 1. listopadu 2021

Vynikající poměr cena - kvalita.
    • Flexibilní pokoj (1 pobyt v různých pokojích)

U některých hotelů cestou na pláž stále nahromaděné a nevyvážené odpadky. Ale náš hotel, co se týká čistoty, byl naprosto v pořádku.

Veškerá strava byla skvělá a i pro nás vegetariány velmi pestrá. Pokoj prakticky zařízen, prostorný s dostatkem odkládacích ploch. Příjemný balkón a krásný výhled na bazén.

Termínem pobytu byl říjen 2021

• Hodnocení napsáno: 17. září 2021

• Flexibilní pokoj (1 pobyt v různých pokojích)

Vseobecne prostredi mimo areal hotelu temer vsude na Rhodosu neni prilis lakave.

Pekny hotel, super bazen, fajn jidlo

Termínem pobytu byl září 2021

• Hodnocení napsáno: 6. srpna 2021

Pohoda, relax
    • Flexibilní pokoj (1 pobyt v různých pokojích)

Pěkný pavilonový hotel s více možnostmi ubytování a možností dokoupení stravy. Rodinné pokoje přímo u bazénu jsou prostorné a mají opravdu přímý vstup k hlavnímu bazénu, kde v průběhu dne probíhají animační programy. Bar u bazénu super. Možnost zahrát si pinec. Na pláž kousek. Pláž nás ale moc neoslovila, na Rhodu jsou mnohem hezčí (Lindos, Tsambika...). Strava super, na výběr spousta možností. Měli jsme tu zastávku na 2 noci a bylo to moc fajn, rozhodně doporučuji 👍

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 8. července 2021

• Flexibilní pokoj (1 pobyt v různých pokojích)

Klimatizace foukala přímo nad postel, takže jsme ji nemohly zapnout přes noc. Bez auta by byl problém kamkoliv se dostat a pláž u hotelu byla nic moc.

Moc příjemný personál, ve všem nám vždy vyšli vstříc, usměvavý za každé situace, vždy nám to ještě vylepšilo den. U bazénu postele k ležení, super pohodlí pro odpočinek. Hotel i jídlo perfektní.

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 4. července 2021

• Flexibilní pokoj (1 pobyt v různých pokojích)

Internet byl téměř nepoužitelný.

Skvělé.

Termínem pobytu byl červen 2021

• Hodnocení napsáno: 29. června 2021

- Voda - přišla mi trochu slaná

Měli jsme pěkný pokoj

Termínem pobytu byl červen 2021

• Hodnocení napsáno: 25. dubna 2024

Tenisové hřiště v resortu, skvělá snídané, perfektní personál, čisté hezké pokoje.

• Hodnocení napsáno: 17. června 2023

Doporučujeme! Krásná dovolená!
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Není vůbec nic co by se nám nelíbilo 👍

Naprostá spokojenost se vším 🫶

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 3. září 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Hotel byl příjemný, jídlo výborné a pláž poblíž nebyla přelidněná, takže všechno dobré 🙂 Výběru rozhodně nelitujeme.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 24. července 2022

• Třílůžkový pokoj Superior

Zábavný a pestrý animační program. Krásná a udržovaná zahrada okolo hotelu. Velký výběr výborného jídla. Přístup k moři je nedaleko hotelu. Ideální poloha hotelu na cestování po ostrově. Rádi se vrátíme.

Termínem pobytu byl červenec 2022