3. Dodecanese hodnocení hotelů
  4. Lardos hodnocení hotelů
Řecko Lardos Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Sun Beach Lindos Průměrné hodnocení: 7,3

„Ubytování bylo nad naše očekávání (s ohledem na *** a nízkou cenu), pokoje krásně zrekonstruované, čisté. Zahrada hotelu udržovaná, také čistá, všude plno rostlin. Výběr jídla velmi slabý, zato většina jídla co jsme ochutnali bylo chutné. Pláž čistá, písčitá, v moři menší i větší oblé kameny. Personál sbíral odpad z pláže. Obecně nenavštěvujeme animační programy, ale vrátili jsme se zrovna když měl vystoupení klaun. Obě děti (3,5 roku a 8,5 roku) byli absolutně nadšené. Ani já jsem se neudržela smíchu. Ihned po východu z hotelu na pravou stranu je několik obchůdků a restaurací, když se dáte vlevo, je tam jeden velký obchod na konci obce (velký výběr, ceny mi přišly trochu nižší). Necelé 2 km odsud je příjemné městečko Lardos, také jsme navštívili. Celkově jsme si dovolenou užili, bylo to fajn.“

• Lardos Bay Hotel Průměrné hodnocení: 8,3

„Úplná spokojenost. Byli jsme s dětmi 2 a 3 roky. Bylo to příjemné klidné místo, děti si tam v klidu pobíhali a neměli se kam ztratit. V hotelovém obchůdku měli všechno, co byste mohli na dovolené potřebovat. Nebyl tam žádný extra program pro děti, ale to jsme ani nevyhledávali.“

• Villa Kivotos Průměrné hodnocení: 9,9

„Vila má úžasnou atmosféru, je opravdu nádherná. Měli jsme zde vše, co potřebujeme k nezapomenutelné dovolené. Skvělý a čistý bazén, zahrada, terasy, ping pong,...Děkujeme s láskou hostitelce, cítili jsme se zde vítání a šťastní!“

• Lardos Bay Hotel Průměrné hodnocení: 8,3

„Cenově přijatelný hotel, měli jsme zaplacenou snídani. Stále se opakující nabídka, ale dá se najíst. Personál příjemný, okolí nic moc, měli jsme auto a jezdili jsme po ostrově.“

• Lardos Bay Hotel Průměrné hodnocení: 8,3

„Krásný hotel s bazénem, blízko i pláž. Ubytování hezké, čisté,postele pohodlné. Personál skvělý, usměvavý a ochotný. Snídaně formou švédských stolů,jídlo chutné. Jinak velká spokojenost. Ostrov je krásný. Doporučujeme“

• Lardos Bay Hotel Průměrné hodnocení: 8,3

„Hotel moc pěkný, skvělý bazén s barem, výborná restaurace se skvělými jídly. Měli jsme k dispozici auto, což je v této lokalitě vhodné, v samotném okolí není moc živo s obchůdky apod.... Autem jsme mohli každý den poznávat krásné okolní pláže a nádherné město Lindos.“

• Lardos Bay Hotel Průměrné hodnocení: 8,3

„Hotel překonal mé očekávání, na fotkách nevypadá tak dobře, jak ve skutečnosti je. V hotelu jsme strávili jedna dospělá osoba a dvě děti celkem pět nocí 24.-29.4 . 2024 za krásných 4800 Kč. - recepční byly všechny milé a snaživé - management byl stále v pohotovosti se věnovat zákazníkům, byli to šarmátní muži a bylo vidět, že je jejich profese hodně baví - animační program byl zajímavý a animátor Omar byl skvělý bavič - bazén byl stále pěkně čisté a velmi udržovaný - bylo velice dbáno o to, aby prostředí hotelu vypadalo velmi dobře, každý den se o to snažila četa uklízečů a zahradníků“

• Lardos Bay Hotel Průměrné hodnocení: 8,3

„Tenisové hřiště v resortu, skvělá snídané, perfektní personál, čisté hezké pokoje.“

• Lardos Bay Hotel Průměrné hodnocení: 8,3

„Ubytování bylo skvělé. Personál byl moc milý a vždy usměvavý. Lokalita taky super, pokud plánujete výlety po ostrově. Jinak pláž u hotelu nic moc ale o kousek dál se dají najít krásné pláže (tak 10 minut autem). Kolem hotelu toho moc není ale na druhou stranu je tam klid. Dostali jsme pokoj se sdíleným bazénem a to byla naprostá paráda (dalo se koupat i teď v dubnu). Jídlo bylo vynikající a docela slušný výběr.“

• Terra Pietra Luxury Villas & Suites Průměrné hodnocení: 8,9

„Krásná vila Makrana, plně vybavená kuchyň včetně toustovače, nespresso, rychlovarna konev, trouba, myčka, žehlička, fén, při příjezdu voda a víno. Mnoho místa, čisto, super komunikace přes WhatsApp, není co vytknout. Krásný výhled z bazénu na moře.“

15 nejlepších hotelů v destinaci Lardos