3. Αττική κριτικές B&B και πανδοχείων

9,4

• Υποβολή σχολίου: 7 Δεκεμβρίου 2023

Εξαιρετικό
    • Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Η θέα ήταν υπέροχη και το δωμάτιο καθαρό άνετο μοντέρνο και ζεστο

Έμεινε: Δεκέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 30 Απριλίου 2023

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ

ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑΝ ΒΑΛΩ ΥΨΗΛΟΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΑΡΧΙΚΑ Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΗΤΑΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ,ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΡΑΦΙΚΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ. ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΗΤΑΝ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΜΕΝΟ .ΔΙΑΚΟΣΜΗΜΕΝΟ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ. ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ. ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΣΧΟΒΟΛΟΥΣΑΝ ΦΡΕΣΚΑΔΑ .ΥΠΗΡΧΕ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΓΙΑ ΟΛΑ. ΑΦΘΟΝΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ , ΠΑΝΤΑ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ, ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.Η ΘΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΑΓΕΥΤΙΚΗ. ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΤΩΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ. ΓΛΥΚΥΤΑΤΗ Η Κ.ΤΑΤΙΑΝΑ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΑΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 2 Νοεμβρίου 2022

«Από τα ωραιότερα ξενοδοχεία που έχουμε μείνει.»
    • Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ ωραία τοποθεσία, πάνω στο λιμάνι, με καταπληκτική θέα. Το μπαλκόνι του μας έκανε να μη θέλουμε να βγούμε έξω. Ενώ βρίσκεται πάνω από καφετέρια, ο θόρυβος δεν ενοχλεί. Πολύ καθαρό δωμάτιο, εξοπλισμένο με τα πάντα, προσεγμένο σε κάθε λεπτομέρεια. Τα σεντόνια και οι πετσέτες ολοκαίνουργια, αλλάζονταν κάθε μέρα και μύριζαν υπέροχα. Οι οικοδεσπότες καταπληκτικοί.

Έμεινε: Οκτώβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 29 Αυγούστου 2022

«Exceptional for a couple»
    • Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Επισκεφθήκαμε το κατάλυμμα ΕΣΤΙΑ πρίν απο λίγες ημέρες. Το κατάλυμμα είναι σε εξαιρετικό σημείο με πολύ όμορφη θέα! Ο Γρηγόρης και η Τατιάννα πολύ φιλόξενοι και πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν σε ότι ζητήσαμε. Το δωμάτιο ήταν εξαιρετικό, πολύ όμορφα διακοσμημένο και κυρίως πάρα πολύ καθαρό! Ιδιαίτερα εκτιμήσαμε τις καθαρές πετσέτες θαλάσσης που μας παρείχαν καθημερινά και την τσάντα θελάσσης γιατί έτσι δεν χρειάστηκε να της έχουμε φέρει μαζί μας . Στα επιπλέον θετικά θα αναφέρω την σειρά αφρόλουτρων, καλλυντικών, το πιστολάκι και την φυσούνα μαλλιών και όλα τα καλούδια που μας φέρνανε καθημερινα (λικέρ μαστίχας, λουκουμάκια, φρούτα και πολλά άλλα). Με μεγάλη χαρά θα τους επισκεφτούμε ξανά!

• Υποβολή σχολίου: 29 Αυγούστου 2022

«Όλα Υπέροχα! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!»
    • Deluxe Στούντιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Μας άρεσαν όλα. Δεν υπήρξε κάτι που δεν μας άρεσε!

Το δωμάτιο ήταν ολοκαίνουργιο, ήταν καθαρό, με πολλές έξτρα παροχές. Το μπάνιο ήταν πολύ καθαρό. Μας άλλαζαν τα σεντόνια και τις πετσέτες καθημερινά. Είχε ένα κουζινάκι πλήρως εξοπλισμένο, με κουζίνα και με ψυγείο όπου είχαν τοποθετήσει μέσα νερό, χυμό, βούτυρο, είχε καφετιέρα Nespresso με κάψουλες και διάφορα καλούδια για πρωϊνό και σνακ. Σε περίπτωση που θα θέλατε πρωινό εκτός, οι ιδιοκτήτες μας πρότειναν την καφετέρια στο ισόγειο του διαμερίσματος (όπου είναι και πολύ δημοφιλής στο νησί) με πολύ καλό πρωινό και είχαν προνοήσει να μας παρέχουν και έκπτωση στο πρωινό ως επισκέπτες του ΕΣΤΙΑ. Ο κ. Γρηγόρης με την σύζυγο του ήταν πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Η βεράντα του με θέα το λιμάνι ήταν εκπληκτική και ήταν απόλαυση να κάθεσαι να απολαμβάνεις την Ύδρα από ψηλά. Στο επόμενο ταξίδι μας στην Ύδρα δεν θα χρειαστεί να ψάξουμε κάτι άλλο. ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ!! Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!

• Υποβολή σχολίου: 25 Αυγούστου 2022

«Καταπληκτική διαμονή με υπέροχη θέα!»
    • Deluxe Στούντιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Μ ο ν α δ ι κ η Θ έ α! Το μπαλκονάκι το λατρέψαμε! Πραγματικά δεν θέλαμε να φύγουμε από το δωμάτιο για να μην χάσουμε ούτε στιγμή από την μαγεία που απλωνόταν μπροστά μας. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο πιο κεντρικό σημείο, πάνω από την πιο γνωστή καφετέρια του νησιού! Εσωτερικά, η αισθητική του δωματίου είναι καταπληκτική, τα έπιπλα & τα λευκά είδη είναι καινούργια και προσεγμένα μέχρι την τελευταία λεπτομέρειά τους! Στο δικό μας διαμέρισμα υπήρχε full εξοπλισμένη κουζίνα, ενώ ευχάριστη έκπληξη ήταν το λικερ μαστίχας με τα πεντανόστιμα ζαχαρωτά κατά την υποδοχή & το πρωινό που απολαύσαμε και τις 2 ημέρες στο μπαλκονάκι μας, το οποίο περιείχε 2 είδη χυμών, νερό, κριτσίνια, φρυγανιές, βούτυρο, μαρμελάδα & μέλι, μπάρες. Η κυρία Τατιάνα και ο κύριος Γρηγόρης από τη πρώτη έως την τελευταία στιγμή, ήταν πολύ ευγενικοί και πάντα πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν! Τους ευχαριστούμε για την τη φροντίδα τους & που μας έκαναν να νιώσουμε ότι είμαστε δικοί τους άνθρωποι! Εις το επανειδείν...

• Υποβολή σχολίου: 24 Ιουλίου 2022

• Deluxe Στούντιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Η θέα εκπληκτική. Το σημείο είναι μοναδικό με υπεροχή υποδοχή από την οικοδεσπότη. A must visit!!

• Υποβολή σχολίου: 15 Ιουλίου 2022

«Εξαιρετική επιλογή!»
    • Επαγγελματικό ταξίδι
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Deluxe Στούντιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Το wifi κάποιες φορές ήταν ασθενές αλλά γενικά στο νησί υπάρχει μεγάλο θέμα με το internet αλλά και με το τηλ.σήμα, οπότε πιθανόν γι αυτό υπήρχε κι αυτή η αστάθεια! Επίσης νομίζω στη τιμή θα έπρεπε να περιλαμβάνεται και δωρεάν πρωινό αλλά τα βασικά υπήρχαν στο δωμάτιο ώστε να μπορέσεις να το φτιάξεις μόνος σου. Υπήρχε κάποια έκπτωση για πρωινό σε κοντινό καφέ.

Εξαιρετικής αισθητικής, καθαριότητας και παροχών κατάλυμα! Τι να πεις για τη θέα; Μ ο ν α δ ι κ η! Βρίσκεται σε κεντρικότατο σημείο που δεν θα ξεκολλάς από το μπαλκόνι σου για να κάνεις το οτιδήποτε! Καινούργια όλα και προσεγμένα. Άνετο και φωτεινό δωμάτιο! Η ιδιοκτήτρια από τη πρώτη στιγμή έως την τελευταία ήταν κάτι παραπάνω από το πρόθυμη για το οτιδήποτε χρειαστούμε. Την ευχαριστούμε για την καλοσύνη της και τη φροντίδα της. Ήταν σε όλα άψογη!

• Υποβολή σχολίου: 11 Ιουλίου 2022

«Νομιζω τα λογια ειναι περιττα, σιγουρα πρεπει να επισκεφτειτε το συγκεκριμενο καταλυμα!»
    • Επαγγελματικό ταξίδι
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Deluxe Στούντιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Η θεα του δωματιου ηταν μαγικη, ολες της ωρες της μερας μπορουσες να το ευχαριστηθεις Το Προσωπικο και η Κυρια Τατιανα τρομερα εξυπηρετικη και φιλοξενη. Νομιζω δυστυχως σπανιζουν πλεον τετοια ατομα στο χωρο. Αν οχι φετος, τοτε του χρονου θα ξαναρθουμε σιγουρα! Σας ευχαριστουμε πολυ για ολα

• Υποβολή σχολίου: 19 Ιουλίου 2023

Έμεινε: Ιούλιος 2023