3. Attyka – opinie o hotelach

9,6

9,1

8,7

• Ocena dodana: 5 czerwca 2024

Świetny stosunek ceny do jakości i lokalizacji.
    • Pokój dwuosobowy

Wifi działa średnio. Udało się połączyć, ale nie korzystałem z uwagi na słaby sygnał. Śniadanie skromne, codziennie to samo.

Świetna lokalizacja. Wyposażenie ma już swoje lata, ale za tę cenę nie miałem wysokich oczekiwań. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Codziennie czyste ręczniki. Klimatyzacja w cenie. Śniadanie skromne, codziennie to samo, ale wystarczające na dobry początek dnia. Zaoferowano nam bezpłatną możliwość pozostawienia bagażu po wymeldowaniu.

• Ocena dodana: 17 maja 2024

Bardzo dobry wybór na szybki city break
    • Pokój dwuosobowy

Hotel zgodny z opisem. Lokalizacja bardzo dobra - pieszo do głównych atrakcji. Bardzo miły i uczynny personel. Pokój sprzątanym codziennie. Śniadanie podstawowe. Wi-Fi w cenie. Polecam.

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2024

• Pokój dwuosobowy

Jedynym minusem pobytu były śniadania. Codziennie to samo. Brak czegokolwiek na ciepło.

Super miejsce. Przyjaźni, pomocni Panowie pracujący na recepcji. Odpowiedzą na każde pytanie, doradzą co konkretnie zobaczyć , gdzie zjeść . Lokalizacja super - wszędzie blisko. W pobliżu targ oraz liczne sklepiki/ restauracje.

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

Był to bardzo przyjemny i pełen wrażeń weekand.
    • Pokój dwuosobowy

Zamiast jednego podwójnego łóżka dostaliśmy dwa osobne, ale poradziliśmy sobie. Trafiliśmy na średnią pogodę i jak dla mnie spanie pod prześcieradłem i narzutą to nieco za mało :) Problem z podłączeniem do wifi drugiego telefonu. Brak jajecznicy i bekonu na śniadanie :))

Bardzo dobry hotel w rozsądnej cenie, blisko centrum. Pokoje codziennie sprzątane. Miła i sympatyczna atmosfera, obsługa pomocna. Śniadanie wliczone w cenę, całkiem przyzwoite.

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

• Pokój dwuosobowy

Maleńki minus za to, że w trakcie prysznica trzeba trzymać słuchawkę, co trochę utrudnia kąpiel

Lokalizacja to mistrzostwo świata. Personel pomocny, mimo naszej słabej znajomości języka angielskiego, wszystko nam wytłumaczono, na mapie pozaznaczał nam konsjerż must haven w czasie pierwszej wizyty w Atenach. Śniadania smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Czysto, pokój sprzątany codziennie.

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2024

• Pokój dwuosobowy

Lokalizacja to strzał w 10! Wszędzie blisko, miła i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2024

Jak za tę pieniądze bardzo w porządku,idealny hotel na kilka dni. Polecam

Brak

- Miła obsługa - Świetna lokalizacja - Czysto - Codziennie sprzątane pokoje - Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. - Śniadania jak za tą cenę okej

• Pokój dwuosobowy

bardzo pomocny personel, dobra lokalizacja. znakomita cena

• Pokój dwuosobowy

Hotel położony w pobliżu metra , personel bardzo miły,pomocny ,pokoje codziennie sprzątane wymieniane ręczniki,pościel,śniadania wystarczające dla każdego ,soki kawa ,owoce ,ciasta . Polecam z całego serca ten hotel .

• Ocena dodana: 20 marca 2024

Wyposażenie pokoju jakby z lat 70tych ubiegłego wieku

Bardzo dobra lokalizacja wszędzie blisko

• Ocena dodana: 18 marca 2024

Godny polecenia hotel w centrum Aten
    • Pokój dwuosobowy

Świetna lokalizacja, śniadania skromne ale smaczne, nie wychodziliśmy głodni 😀 kawa bardzo dobra, personel miły i przyjemny, pokoje czyste, codziennie świeże ręczniki i pięknie ogarnięty pokój. Dostępna winda. Mieliśmy super widok z 8 piętra, blisko sklepik 😀

• Ocena dodana: 10 marca 2024

• Pokój dwuosobowy

Śniadanie, trochę nudne, jedna wędlina Trochę rano było czuć w pokoju smażonym olejem z kuchni, 5 piętro.

Samo centrum, czysto, obsługa super!

• Ocena dodana: 7 marca 2024

• Pokój dwuosobowy

Lokalizacja Super w samym centrum Aten i obsługa hotelu na wysokim poziomie. Pan sam od siebie pokazał nam gdzie są poszczególne zabytki, jak dojechać do nich najlepiej, nawet zasugerował o której wyjechać aby zdążyć na powrotny samolot. Polecam.

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

• Pokój dwuosobowy

Mały wybór produktów na śniadaniu, chleb tostowy i słodkie chlebki dobre, ale zwykłe bułki suche. Brakowało czegoś na ciepło jak jajecznica czy bekon.

Duży, przestronny pokój, czysto, codzienne sprzątanie i wymiana ręczników. Dobrze działająca klimatyzacja w funkcji ogrzewania zimą. Lokalizacja w pobliżu dwóch stacji metra (Omonia, Monastiraki), większość atrakcji do pół godziny pieszo (Akropol, Muzeum Archeologiczne, Agora).

• Ocena dodana: 4 lutego 2024

• Pokój jednoosobowy

Byłem tutaj 2 raz i będę wracać. Personel pomocny, blisko centrum i metro. Polecam!

• Ocena dodana: 29 stycznia 2024

• Pokój dwuosobowy

Wszędzie blisko i bardzo czysto w hotelu.

• Ocena dodana: 9 stycznia 2024

• Pokój dwuosobowy

Na śniadaniu były zepsute brzoskwinie z puszki.

Pomoc obsługi,lokalizacja.

• Ocena dodana: 2 stycznia 2024

• Pokój dwuosobowy

Zbyt miękkie łóżka, widok z okna, pokój wymagał przewietrzenia.

Bardzo miła obsługa, czystość - nie spodziewaliśmy się że podczas 2-dniowego pobytu pokój będzie sprzątany oraz lokalizacja - 9 min spacerem do stacji Monastiraki - to na plus. Hotel polecam dla osób które chcą pozwiedzać, a nie spędzić czas w pokoju :)

• Ocena dodana: 14 grudnia 2023

• Pokój dwuosobowy

Codziennie rano identyczne śniadanie, monotematyczne.

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Pokój sprzątany codziennie i codziennie wymieniane ręczniki. Około 20 minut spacerem do Akropolu. Bardzo mili i uprzejmi pracownicy recepcji. Super widok z balkonu.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 20 listopada 2023

• Pokój dwuosobowy

Hotel położony w dobrej lokalizacji- wszędzie było blisko i na spokojnie można było dotrzeć do atrakcji. Dobre skomunikowanie z miejscem (dwie stacje metra niedaleko, przystanek autobusowy również przy hotelu). Blisko wiele restauracji i kawiarni. Super pracownicy hotelu, bardzo pomocni i otwarci :). Fajny pokój (raczej na krótsze pobyty- u nas był 4-dniowy). Było czysto, Panie codziennie dbały o czystość pokoju i wymieniały również ręczniki. Śniadania nie są zbyt bogate, ale były smaczne i raczej wystarczające jeśli nie zależy nam na różnorodności. Wi-fi darmowe w całym hotelu- działało bez problemu.

• Ocena dodana: 18 listopada 2023

• Pokój dwuosobowy

Wszystko było jak być powinno . Cena adekwatna do warunków i lokalizacji. Śniadania skromne lecz Wszystko zjadliwe.

• Ocena dodana: 13 listopada 2023

Przemiła i bardzo pomocna obsługa

Śniadanie codziennie takie same

Przemiła obsługa i bardzo czysto

• Ocena dodana: 11 listopada 2023

Ateny są wręcz magiczne, nie byłem tu od 40 lat, głównie odwiedzamy greckie wyspy (19 juz za nami ..
    • Pokój dwuosobowy

Może trochę polepszyć menu na śniadanie

Śniadania dość średnie, ale za taką cenę były OK. Super mili dwaj recepcjoniści, pomocni i uczynni Lokalizacja hotelu wręcz rewelacyjna

• Ocena dodana: 10 listopada 2023

Super lokalizacja do zwiedzania Aten
    • Pokój dwuosobowy

Całkiem przyzwoite śniadanie: jajka (na twardo), dobre pieczywo, wędlina, ser, na ciepło ciastka z filo z nadzieniem słodkim i wytrawnym, dobry jogurt grecki, owoce, warzywka, soki itp. Spokojnie można się najeść. Idealna lokalizacja - blisko do placu Monastyriaki i Omonii. Lokalna aktrakcja w pobliżu - Targowisko Miejskie