2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Thessalia - hodnotenia hotelov
  4. Volos - hodnotenia hotelov
Grécko Volos Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Amare Luxury Living Priemerné hodnotenie: 9,6

„Krásny apartmán so slušným vybavením, veľmi čisto a vkusne zariadený. Veľké terasy, klimatizované všetky izby!“

• To Giouli Priemerné hodnotenie: 8,2

„blízko pláž, ticho a pohoda, teplá voda v mori, fajn raňajkový bufet - len studený, káva výborná, veľmi ochotná majiteľka, zabalila nám na cestu balíčky, keď sme nestihli raňajky“

• Old City View Apartment Priemerné hodnotenie: 9,7

„Veľmi pekný a veľký apartmán s priestranou terasou, v ktorom nechýbalo nič k pohodlnému pobytu (okrem funkčných hrncov na varenie). Všade bolo čisto a voňavo. V každej izbe bola funkčná klimatizácia. Majiteľka bola príjemná a ústretová. Cítili sme sa veľmi dobre.“

• Volos Port View Apartment Priemerné hodnotenie: 8,9

„Orientacia“

• „Prijemne prostredie a velmi milá pani domáca vyšla vždy v ústrety, odporúčam“

• Sea end Sun Priemerné hodnotenie: 9,9

„apartman mal vybornu polohu, dobre rieseny, priestranny, odporucam.“

• Old City View Apartment Priemerné hodnotenie: 9,7

„apartman alebo teda byt na prvom poschodi bol naozaj velmi velky (fotky skresluju),nehovorim o pobytovych terasach,ktore boli vonku.proste kopa priestoru a este k tomu v centre mesta,parkovanie bolo hned pod terasou pod stromom,co hodnotim ako dalsie plus pocas horucich dni.Na to ze je to uz trosku starsi byt tak sa nam pacila kupelna s wc a potom dalsie samostatne wc nakolko nas tam bolo viac.deti tam proste maju vela priestoru na behanie a vymyslanie a aj na terase ak si chcete sadnut pri kave alebo vinku tak sa tam netlacite v malom priestore,dokonca je tam jedalensky stol,mini gaucik so stolikom a na druhej terase opat stolik so stolickami.dokonca este aj susiak na pradlo je velky :)“

• Hotel Karagianni Priemerné hodnotenie: 8,9

„Vybavenie, skvelá poloha, skvelé raňajky, personál vždy k dispozícii, Hotel je ihneď na pláži doslova na promenáde plnej reštaurácií, barov, cukrarní. Večer život, cez deň absolútna pohoda. Odporúčam všetkým. Skvelá cena za skvelé služby.“

• Hotel Kalloni Priemerné hodnotenie: 7,9

„Milí personál, kľudný hotel, bez problémov.“

Volos: 30 najlepších hotelov