2. Görögország hotelértékelések
  3. Peloponnészosz nyaralóértékelések
  4. Návplio nyaralóértékelések
Görögország Návplio Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Nafplia Terra Értékelési pontszám: 9,8

„A környék lenyűgöző. A városközponthoz nagyon közel van,akár 10 perces sétával is elérhető. A szállás kényelmes és tiszta volt. Családias hangulatú. A reggeli kitűnő,ahogy a kiszolgálás is. Rendkívül kedves házigazdák fogadtak bennünket késő este (11-kor). Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Húsvét lévén kaptunk piros tojást és tsurekit is (görög húsvéti kalácsot). Nagyon bensőséges napokat töltöttünk itt. Mindenkinek ajánlom!”

• Nafplia Terra Értékelési pontszám: 9,8

„Kényelmes ágy, nagyon nagy tisztaság, modern berendezés, bőséges finom reggeli, rendkívül kedves személyzet. Az elhelyezkedés kiváló, közel a központhoz, de csendes környezetben, remek kilátással. Jó ár-érték arány! Mindenkinek ajánlom, visszamennénk!”

• Vista Del Mare Rooms Értékelési pontszám: 8,4

„Szép kilátás a várra és a tengerre. Csendes helyen. Közelben kis élelmiszerbolt.”

• Johnny's Three Bedroom Apartment Értékelési pontszám: 9,6

„Rendkívüli vendéglátók,csodás szállás,kiválóan felszerelt,mindent a vendégért környezet!Rendkívül tiszta,igényes szállás,bolt, kávézó 2 percre,a belváros,kikötő kellemes sétára van a szállástól.”

• Iris-Gogo House Értékelési pontszám: 10

„Szép volt az egész apartman, kényelmes ágyak, jól felszerelt konyha, minden tökéletes volt.”

• Arocaria Anapli Flat Értékelési pontszám: 8,9

„Csendes környezetben volt.”