Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Graikija: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Jonijos salų periferija: atsiliepimai apie atostogų būstus
  4. Lefkada: atsiliepimai apie atostogų būstus
Graikija Lefkada Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie atostogų būstus

Naujausi atsiliepimai

• Orizzonte Apartments Lefkada Įvertinimo balas: 9,3

„labai rami vieta.kas nori ramios ir grazios vietos super vieta.is balkono vaizdas superinis.vieta tinkama jei keliauji su savo transportu.rekomenduoju.sala irgi grazi verta po ja pasimalt“

• Georgias House Įvertinimo balas: 9,2

„Puikūs apartamentai ramioje vietoje Lefkada priemiestyje. Aplink gamta, sodai, jokio triukšmo. Automobilį pasistatėme ant pievelės priešais pastatą. Labai maloniai priėmė merginos ėjusios iš viešbučio (turbūt šeimininkės pažįstamos). Pasirodo prieš mums atvažiuojant praėjo liūtis, audra, ir visoje Lefkadoje dingo elektra. Merginos turėjo daug kantrybės, kol mums visa tai paaiškino ir patikino, kad greitai ji turėtų atsirasti :) Ir tikrai, kol mes susinešėme daiktus, kol įsikūrėme, elektra atsirado. Apartamentuose puiki virtuvė su šaldytuvu, virykle, indais ir rūbų skalbykle (pasinaudojome), Oro kondicionierius veikė be priekaištų. Apartamentai labai erdvūs, erdvus balkonas su vaizdu į miestą (sodą) ir lauko baldais.“

• Studios Artemis Įvertinimo balas: 8,5

„Palyginus nebrangus“

• Villa Swan Įvertinimo balas: 8,2

„Lovos kaip lentos. Kondicionierius tik virtuvėje, į kambarius nepapuola..“

• Lagoon View villa Įvertinimo balas: 8,9

„Realus įvertinimas būtų kiek žemesnis, tačiau su avansu rašau 9. Vila erdvi, turi 3 vonias ( tačiau su ribotu vandens kiekiu). Švarūs balkonėliai, terasa, švarus baseinas, gultai. Patiko gražios meniškos detalės.“

30 geriausi atostogų būstai mieste Lefkada

remiantis 17 828 atsiliepimais apie atostogų būstus Booking.com svetainėje