2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Peloponez
  4. Recenzije smeštajnih objekata na destinaciji Kalamata
Grčka Kalamata Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Studio Holiday Kalamata Ocena gostiju: 9,6

„Luksuzan i prostran apartman u prizemlju, opremljen sa svim potrebnim stvarima. Na odličnoj lokaciji, u mirnom delu naselja, sa natkrivenim parkingom u dvorištu. Lako se dolazi do objekta, sve je obeleženo. Lep pogled na miore. Sređeno dvorište. Može se ostati i više dana. Preporuka i za motoriste. Vlasnik izuzetno ljubazna osoba. Gostoprimstvo na visokom nivou. Do najbliže plaže Verga stiže se za nekoliko minuta pešice. Do centa Kalamate ima 5.5 km.”

• Lovely Stay Ocena gostiju: 9,7

„Ljubaznost is gostoprstvo, 10 za Kostu”

• Plato 42 Ocena gostiju: 9,3

„Odlična lokacija. Apartman je opremljen novim nameštajem, ima dve velike terase i odličan je za porodicu. Ima svoj parking što je dodatna prednost. U apartmanu su fenkojleri koji lepo rashladju prostor, nisu klime koje obično postave da budu usmere ka krevetu. Domaćin je preljubazan, svakog dana nam je slao poruke da pita da li je sve u redu i kako može da nam pomogne. Sve preporuke.”

• Panos & Antzy Apartments Ocena gostiju: 9,6

„Fenomenalan apartman na odličnom mestu, par koraka od mora, i od prodavnice, domaćini izuzetno ljubazni i izaći će u susret svakoj vašoj potrebi. Apartman je potpuno opremljen svime što vam treba, sve preporuke za ovaj smeštaj”

• „Smeštaj je veoma dobro opremljen. Domaćini su se potrudili da nam boravak ostane u lepom sećanju.”

• Kalamata Beach Maisonette Ocena gostiju: 8,3

„Na odličnoj lokaciji, blizu plaže i sve što je potrebno.”

• Maro House Ocena gostiju: 8,3

„Domaćica nas je dočekala i počastila kolačima. Apartman izuzetan, prostran, čist, kuhinja sa svim mogućim aparatima. Sve preporuke”

• Relax in Kalamata Ocena gostiju: 9,1

„Sve. Odlicno opremljen i udoban apartman”

• Blue Yard Apartments Ocena gostiju: 9,4

„Vrlo lep, udoban i prostran apartman. Komforan za duži boravak. Mi smo na žalost bili samo jedan dan kako smo ranije planirali. Sve je savršeno, domaćini izuzetno ljubazni.”

30 najboljih objekata za odmor na destinaciji Kalamata

na osnovu 21 711 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu