2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Peloponnese - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Kalamata - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Grécko Kalamata Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Comfy beach flat, 10min to the city center Priemerné hodnotenie: 8,6

„Lokalita . Samotný dom je v tichšej uličke, apartmán má úžasný výhľad na pohorie. Majiteľka bola veľmi ochotná a nápomocná, keď sme potrebovali poradiť,alebo niečo zabezpečiť do apartmánu.“

• „Veľkou výhodou bola krásna terasa a balkón, kde sme si mohli vychutnať kávičku. K vybaveniu patria aj práčka kde sme si mohli oprať veci a taktiež kávovar aj s kapsulami dvoch druhov kávy. Boli sme štvorčlenná skupina a dvaja sme spali na rozkladacom gauči, ktorý bol pohodlný ako posteľ. Keď sme mali akékoľvek otázky alebo problémy kontaktovali sme ubytovateľa a hneď odpísal, poradil, pomohol. Boli veľmi milí a nemali problém s našim príchodom a odchodom. Veľmi sa nám páčilo, do centra chôdzou 15 minút a k pláži 10 minút.“

• A & V Luxury apartment - Kalamata Priemerné hodnotenie: 9,3

„apartmán je dobre vybavený, nachadza sa asi 10 minút od centra. Majiteľka milá,napomocná.parkovanie v blízkosti sme vždy našli. je tam super výhľad z terasy. mali sme týždňový pobyt a nebol žiaden problém. Za mňa super ubytovanie 👌“

• Plato 42 Priemerné hodnotenie: 9,3

„Páčila sa nám poloha ubytovania, súkromný parking s elektrickou bránou, pomerne fajn zariadený apartmán, nič zasadne nám nechýbalo.“

• Petra Thea Priemerné hodnotenie: 9,4

„Mega😍🤩“

• „Veľký apartmán aj terasa.“

• „Lokalita uprostred, aj k moru aj do mesta. Pomerne dobre vybavená kuchyňa. Primeraná cena, príjemní ľudia.“

• Serenity and Relaxing Studio Priemerné hodnotenie: 8,5

„Veľmi útulné a čisté ubytovanie s bohatým vybavením. Boli tam aj také veci, čo nepoužívame ani doma. V blízkosti je more, množstvo reštaurácií, obchod aj autobusová zastávka. Check-in je možný kedykoľvek, nechajú vám kľúče v trezore. Odporúčam.“

30 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Kalamata

podľa 21 398 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com