3. Comentarii despre case de vacanță în Insulele Ionice
  4. Comentarii despre case de vacanță în Corfu
Grecia Corfu Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• „Amplasarea ideala in centrul orasului foarte aproape de biserica Sf Spiridon si inconjurat de terase. Interiorul este impecabil, totul curat si nou, paturile foarte confortabile. Se vede ca proprietarii au fost atenti la detalii. Ii felicitam pentru asta. Oricand am reveni cu mare drag la aceasta locatie.”

• Domus Lux Houses by Konnect Scor din comentarii: 8,5

„Spatioasa!Intima!”

• „In centru”

• Summer Me - Garret Sea view Scor din comentarii: 7,4

„Singurul plus al locației este ca este foarte aproape de centru și ai la îndemână restaurante, zona de promenadă, magazine”

• George stone studio Scor din comentarii: 9,2

„Locația este excelenta, serviciile prestatorului extraordinare, atenție sporita pana la ultimul detaliu. Locația este vis a vis de Catedrala Sfantului Spiridon. Practic ieși din casa și Catedrala este la 2 metri. Superb. Mulțumim!”

• SuiteDreams,next to St.Spiridon church Scor din comentarii: 9,1

„Acest apartament este minunat! Este foarte curat, dotat cu tot ce este nevoie, atat la bucatarie cat si la baie. Aparat cafea, fierbator, Smart Tv cu tot ce doresti, trusa medicala cu creme antiseptice, uscator par, cuptor..nu mi- a lipsit nimic. Dar cel mai important lucru care mi- a placut a fost faptul ca este situat la 2 minute de Sf Spiridon si Taverna cu mancare e cum iesi afara din apartament. Curat, linistit , zona buna tot ce mi- am putut dorii! 😊”

• Suite maison Scor din comentarii: 9

„Locatia foarte aproape de centru si potrivita pentru a vizita insula. Curatenie peste tot,casa utilata cu absolut tot ce este necesar. Saltele si perne confortabile. Casa potrivita pentru 3 familii. Living mare si bucatarie spatioasa,tesara frumoasa si gazdele prietenoase si dornice sa ne ajute cu tot ce e nevoie. Am stat o saptamana si prin ziua 4 au venit niste doamne sa faca curatenie, sa schimbe lenjeriile si prosoapele, sa aduca saci de gunoi si hartie igienica. Numai de bine pot spune despre aceasta cazare. Recomand.”

Cele mai bune 30 case de vacanță din Corfu

pe baza a 45.041 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com